KROSNO Elite Originální sklenice na whisku, Sada 6, 300 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

90 mm

Výška

95 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

300 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F6842370300D2SP0

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Elite Kulaté skleničky na whisky 300 ml – sudovitý tvar vyniká oproti typickým skleničkám na whisky

Originální, kulatá sklenička na whisky 300 ml – Skleničky mají oblý tvar, typický pro sklo z kolekce ELITE. Nejde jen o estetickou záležitost, ale také o funkčnost – sklenička se pohodlně drží v ruce. Solidní, tlusté dno zajišťuje stabilitu a brání rychlému ohřívání tekutiny. Jemně se zužující tvar směrem nahoru dává sklenici tvar malého sudu a zajišťuje, že aroma whisky se udržuje déle. Originální skleničky na whisky 300 ml mají dostatečný objem, aby bylo možné nápoj řádně ochladit kostkami ledu. Sada je ideálním dárkem pro milovníka silných, vznešených nápojů.

Skleničky na whisky se broušenými okraji – Originální skleničky na whisky 300 ml byly dokončeny s důrazem na detail – mají precizně broušené okraje. Sada byla vytvořena z bezolovnatého skla s vynikající průhledností a vysokou odolností vůči poškození. Skleničky si udržují lesk – nemají tendenci k matnění. Hodí se nejen pro degustaci whisky, ale také pro podávání vody, džusů a studených nápojů. Odolnost skla umožňuje jejich mytí v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Možno mýt v myčce – po degustaci nemusíte ztrácet čas s ručním mytím sklenic.
  • Sada 6 skleniček na whisky – umožní vám sdílet chuť whisky s rodinou a přáteli.
  • Broušené okraje – skleničky jsou dokončeny s důrazem na detail.
  • Elegantní, sudovitý tvar – vyniká oproti typickým skleničkám na whisky.

KROSNO Originální sklenice na whisku Elite

Originální kulatá sklenice na whisku 300 ml – Sklenice mají kulatý tvar, který je charakteristický pro sklo z kolekce ELITE. Není to jenom záležitost estetiky, ale také funkčnosti – sklenice se pohodlně drží v ruce. Masivní silné dno zajišťuje stabilitu a zabraňuje rychlému zahřívání nápoje. Mírně se nahoru zužující tvar dodává baňatý tvar a déle udrží aroma whisky. Originální sklenice na whisky 300 ml mají tak velký objem, že můžete snadno ochladit nápoj kostkami ledu. Je to dobrý nápad na dárek pro milovníky ušlechtilých lihovin.

Sklenice na whisku s broušenými okraji – Originální sklenice na whisku 300 ml jsou zpracovány s důrazem na detail – mají precizně broušené okraje. Celá sada je vyrobená z bezolovnatého skla, které je dokonale transparentní a velmi odolné proti poškození. Sklenice si udrží svůj lesk – nemají tendenci matnět. Osvědčí se nejenom při degustaci whisky, ale také k servírování vody, šťáv a studených nápojů. Díky odolnému sklu se dají mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Vhodné do myčky – po použití nemusíte ztrácet čas s ručním mytím sklenic.
  • Sada 6 sklenic na whisku – dovolí vám sdílet chuť whisky s rodinou a známými.
  • Broušené okraje – sklenice jsou zpracovány s důrazem na detail.
  • Elegantní baňatý tvar – odlišuje se od typických sklenic na whisku.

ÄHNLICHE PRODUKTE