KROSNO Harmony Sklenice na vodu, Sada 6, 570 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

109 mm

Výška

225 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

570 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F579270057046800

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Harmony Sklenice na Vodu a Gin – Univerzální Elegance pro Každou Příležitost

Klasika v nejlepším provedení: sklenice na vodu 570 ml – V řadě HARMONY jsme umístili nejen sklenice určené pro víno, šampaňské nebo koňak, ale také pro vodu a džusy. Studené, nealkoholické nápoje lze také podávat elegantním způsobem nejen v restauraci, ale i ve vlastním domově. Sklenice na vodu o objemu 570 ml mají klasický tvar charakteristický pro kolekci HARMONY. Široká, pevná podstava zajišťuje stabilitu a vysoká, štíhlá nožka usnadňuje držení sklenice v ruce bez ohřívání jejího obsahu. Velká kapacita sklenice umožňuje podávání nápojů s přísadami: kostkami ledu, bylinkami nebo ovocem.

Sklenice na vodu Krosno HARMONY 570 ml – Sklenice jsme navrhli speciálně pro vodu a další studené nápoje z kvalitního Crystalline skla. Bezolovnaté sklo je dokonale průhledné a zároveň velmi odolné vůči poškození. Nemá tendenci k škrábancům ani matnění, a proto lze sklenice mýt v myčce.

Stojí za pozornost:

  • Velká kapacita 570 ml – ideální pro podávání nápojů s kostkami ledu, ovocem atd.
  • Odolné bezolovnaté sklo – bezpečné a odolné vůči škrábancům a matnění.
  • Vhodné pro mytí v myčce – sklenice nevyžadují speciální péči, snadno a pohodlně je umyjete s ostatním nádobím.

KROSNO Sklenice na vodu gin&tonic Harmony

Klasika v nejlepším provedení: sklenice na vodu 570 ml se stopkou – Do řady HARMONY jsme zařadili nejenom sklenice na víno, sekt nebo koňak, ale také na vodu a šťávy. Studené nealkoholické nápoje lze podávat elegantně nejenom v restauracích, ale také doma. Sklenice na vodu 570 ml se stopkou mají klasický tvar, který je charakteristický pro kolekci HARMONY. Široká solidní základna zajišťuje stabilitu, kdežto vysoká štíhlá stopka usnadňuje držení sklenice v ruce, aniž by se zahříval její obsah. Velký objem sklenice usnadňuje podávání nápojů s doplňky: kostkami ledu, bylinkami nebo ovocem.

Sklenice na vodu Krosno HARMONY 570 ml – Tyto sklenice jsme navrhli speciálně na vodu a jiné studené nápoje ze skla Crystalline v prémiové kvalitě. Bezolovnaté sklo je dokonale transparentní a zároveň velmi odolné proti poškození. Nemá tendenci se poškrábat nebo zmatnět, proto je možné tyto skleničky mýt v myčce. 

Charakteristické vlastnosti:

  • Velký bojem 570 ml – osvědčí se při podávání nápojů s kostkami ledu, ovocem atp.
  • Odolné bezolovnaté sklo – bezpečné a odolné proti poškrábání a zmatnění.
  • Vhodné do myčky – tyto sklenice nevyžadují zvláštní zacházení, rychle a pohodlně je můžete umýt společně s ostatním nádobím. 

ÄHNLICHE PRODUKTE