KROSNO Pure Sklenice na šampaňské, Sada 6, 170 ml OUTLET

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiYjdhODkzNDhlNzkwYjQ2MWNmOTMwZmUyMjExMTIwMjZiZDQyMWYwNWQ5ZWMyNWNkMmY4NjJkN2FmM2NkN2Y1MXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMTlUMTU6NDY6MjUuMTgzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1tSjJZRGoydTRMNl9IdnJZc1FDZGZONDQ2SUcyRENjdG1CaGdrYVNVVE1vLWE3WlNYTElTYUlUN0l1X2ZZMWZsb3BvbGhHdjRfb2lDaTEta2Vjd0ZhSm8zVTdnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiYjdhODkzNDhlNzkwYjQ2MWNmOTMwZmUyMjExMTIwMjZiZDQyMWYwNWQ5ZWMyNWNkMmY4NjJkN2FmM2NkN2Y1MXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMTlUMTU6NDY6MjUuMTgzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1tSjJZRGoydTRMNl9IdnJZc1FDZGZONDQ2SUcyRENjdG1CaGdrYVNVVE1vLWE3WlNYTElTYUlUN0l1X2ZZMWZsb3BvbGhHdjRfb2lDaTEta2Vjd0ZhSm8zVTdnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

62 mm

Výška

210 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

170 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

FKMA357017026010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure Skleničky na šampaňské 170 ml outlet – Klasický design a pohodlné používání

Klasika – nejlepší volba pro oslavu se šampaňským – Skleničky na šampaňské Krosno o objemu 170 ml představují eleganci a klasiku v nejčistší podobě. Díky štíhlé nožičce skleničky ji pohodlně držíte v ruce, a tvar kalichu zajišťuje, že si budete déle užívat bublinky nalitého šampaňského. Jejich jemné uvolňování je přece esencí toastů vzdávaných s výjimečným nápojem.

Skleničky, které vždy odpovídají příležitosti – Sada skleniček na šampaňské 170 ml z kolekce PURE bude doplňkem stolování v každém stylu. Klasický tvar, elegantní sklo se subtelným leskem a optimální kapacita – to vše přidává třídu samotnému rituálu vzdávání toastů. Dobrou zprávou je, že skleničky lze bez problémů mýt v myčce – byly vytvořeny s myšlenkou na dlouhodobé a uspokojující používání.

Na co si dát pozor:

 • Sada 6 skleniček – praktická na větší slavnosti.
 • Klasický design – ve stylu, který se vždy líbí.
 • Pohodlně padnou do ruky – zaručena jistota komfortního používání.
 • Atraktivní cena – to je nákup, který se vyplatí.

PRODUKT Z OUTLETU – při výběru této sady byste měli vědět, že produkt je plně funkční, ale:

 • může být zabalen v obalu bez značení výrobce,
 • pochází ze starších skladových zásob,
 • obal nemusí být ideální (zakurvený, znečištěný),
 • doporučujeme sklo před použitím umýt.

KROSNO Sada sklenic na šampaňské Pure

Klasika nejlepší způsob k slavení se šampaňským – Sklenice na šampaňské Krosno 170 ml představují ryzí eleganci a klasiku. Díky štíhlé stopce sklenici můžete pohodlně držet, tvar kalíšku zase zaručuje, že si budete déle užívat bublinky šampaňského, kterým bude naplněná. Jejich jemné vyprchávání je přece esencí přípitků pronášených tímto výjimečným nápojem.

Sklenice, které budou vždy vhodné – Sada sklenic na šampaňské 170 ml z kolekce HOME&LIVING doplní prostírání v každém stylu. Klasický tvar, elegantní sklo s decentním leskem a optimální obsah – to vše dodává styl vlastnímu rituálu pronášení přípitku. Dobrou zprávou je to, že po tom všem můžete sklenice snadno umýt v myčce – jsou určeny pro dlouhodobé a snadné používání. 

Charakteristické vlastnosti: 

 • Sada 6 sklenic – praktická pro větší slavnosti.
 • Klasický design – ve stylu, který se bude líbit vždy.
 • Dobře sedí v ruce – máte jistotu komfortního používání.
 • Atraktivní cena – koupě, která se vyplatí. 

PRODUKT Z OUTLETU – jedná se o plnohodnotné produkty, které:

 • mohou být v obalu bez označení výrobce,
 • mohou pocházet ze starších skladových zásob,
 • obal nemusí být bezvadný (zaprášený, špinavý),
 • před použitím je vhodné sklo umýt.

ÄHNLICHE PRODUKTE