KROSNO Pure Sklenice na nápoje, Sada 6, 250 ml OUTLET

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

80 mm

Výška

95 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

250 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

FSM9613025002000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure Elegantní Skleničky na Nápoje z Outletu – Ideální pro Současné Interiéry a Každodenní Použití

Sada Elegantních Skleniček na Nápoje ze Série Pure – Ideální Volba pro Každou Kuchyni a Obývací Pokoj. Tato sada skleniček na nápoje o objemu 250 ml od Krosno Glass z kolekce Pure je nezbytným prvkem v každém domě, kuchyni nebo obývacím pokoji. Jejich klasický design – nízká sklenička optimálního objemu zajišťuje, že tyto skleničky budou používány jak každodenně, tak při speciálních příležitostech.

Krosno – skleničky, které stojí za to mít – Postarali jsme se, aby naše skleničky na nápoje o objemu 250 ml přinášely potěšení ve všech ohledech: jsou esteticky atraktivní a praktické. Vyrobeny z výjimečného skla – jistě si všimnete jeho průhlednosti, luxusního lesku a hlubokého zvuku, který vydávají při jemném zacinknutí. A kdyby toho bylo málo – naše skleničky lze pohodlně umýt v myčce, bez rizika poškrábání, protože sklo je také pevné a odolné vůči vnějším vlivům.

Charakteristické vlastnosti produktu:

 • Sada 6 skleniček – ideální řešení pro celou rodinu.
 • Klasický design – hodí se ke každému stolování.
 • Pohodlně sedí v ruce – vhodné pro děti i dospělé.
 • Atraktivní cena – nabízíme vysokou kvalitu za dostupnou cenu.

PRODUKT Z OUTLETU – jsou to plnohodnotné produkty, které:

 • mohou být v balení bez označení výrobce,
 • mohou pocházet ze starších skladových zásob,
 • balení nemusí být dokonalé (zakurvené, znečištěné),
 • před použitím se doporučuje umýt sklo.

KROSNO Sada sklenic na nápoje Pure

Sada sklenic na nápoje 250 ml – Sklenice na nápoje 250 ml Krosno Glass řady Pure jsou součástí prostírání, která se hodí v každé domácnosti, kuchyni či obývacím pokoji. Nejklasičtější design nízká sklenice s optimálním objemem garantuje, že naše sklenice využijete prakticky každý den, ale i při výjimečných příležitostech.

Krosno – sklenice, které je dobré mít – Postarali jsme se o to, aby naše sklenice na nápoje 250 ml přinášely potěšeni všemi způsoby, proto dobře vypadají a jsou praktické. Vyrábíme je z výjimečného skla - určitě si všimnete jeho transparentnosti, luxusního lesku, hlubokého zvuku, který zazní při mírném cinknutí do sklenice. Kdyby toho bylo málo naše sklenice umyjete pohodlně v myčce, bez nebezpečí poškrábání, proto sklo je také pevné a odolné proti vnějším vlivům.

Charakteristické vlastnosti: 

 • Sada 6 sklenic optimální řešení pro celou rodinu.
 • Klasický design – ladí s každým prostíráním.
 • Pohodlně sedí v ruce jsou vhodné pro děti i dospělé. 
 • Atraktivní cena nabízíme kvalitu za dostupnou cenu. 

PRODUKT Z OUTLETU – jedná se o plnohodnotné produkty, které:

 • mohou být v obalu bez označení výrobce,
 • mohou pocházet ze starších skladových zásob,
 • obal nemusí být bezvadný (zaprášený, špinavý),
 • před použitím je vhodné sklo umýt.

ÄHNLICHE PRODUKTE