Karafy

Vhodně zvolené nápoje doplní chutná jídla, která před návštěvou rodiny nebo přátel pečlivě sestavujeme a plánujeme. Kromě chutě a vůně jídel připravených s nejvyšší pečlivostí a vybraných nápojů hraje velkou roli také způsob, jak jsou podávány – proto je vhodné sáhnout po slavnostním prostírání. Jeho nezbytnou součástí jsou elegantní karafy, které budou ladit se slavnostně prostřeným stolem lépe než láhve.

 

Skleněné karafy – k čemu jsou vhodné?

 

V této kategorii lze najít do detailu propracované karafy, jejichž originální design a kvalitní sklo určitě navodí stylový charakter nejednoho setkání. Mezi nimi jsou modely určené na víno, lihoviny, likéry, whisky a také na vodu, které mají úzký, nebo široký krček.

 

Karafy Krosno – čím se vyznačují?

 

Pestrost originálních tvarů, rafinovaná rytá zdobení a precizně broušené okraje zapříčiňují, že karafy značky Krosno jsou nepochybně zosobněním umění a luxusu. Je také potřeba uvést, že podstatnou část sortimentu tvoří ručně vyráběné výrobky, které vyrábějí s nejvyšší pečlivostí talentovaní a zkušení mistři skláři. Seznamte se také s naší nabídkou karaf na vodu!
 

˅