Podnosy na zákusky a dorty

Elegantní, skleněný podnos na zákusky je jednou ze základních součástí vybavení domácnosti, která se bude dokonale hodit při akcích a rodinných oslavách různého druhu. Skleněné podnosy jsou optimální pro stylové podávání dortů, zákusků, muffinů v barevných papírcích a různých sladkostí členům domácnosti i pozvaným hostům. Pečlivě zpracované skleněné podnosy značky KROSNO jsou nejenom praktickou součástí prostírání, ale také hezkou ozdobou, kterou Vaši hosté jistě nenechají bez povšimnutí. Díky nim budou podávané zákusky a dorty vypadat velmi atraktivně a výjimečně chutně.

 

Skleněné podnosy na zákusky s poklopem

 

V této kategorii výrobků jsou k dostání mezi jinými podnosy klasického kulatého tvaru, posazené na masivních a velmi elegantních stopkách, skleněné podnosy na zákusky s poklopem, modely s efektními reliéfy, ale také patrové podnosy, které vypadají úchvatně a efektně prezentují podávané sladkosti. Najdete zde také skleněné podnosy vyrobené tradičními ručními postupy, při jejichž výrobě zkušení řemeslníci dohlíželi na každou fázi jejich vzniku. Díky tomu se podnosy vyznačují decentními tvary a vkusným designem.

 

Podnosy na zákusky

 

V této sekci najdete podnosy vyrobené mj. ze skla Crystalline, které je kombinací odolnosti a jedinečné estetiky. Podnosy na zákusky a dorty KROSNO jsou odolné proti zmatnění a poškrábání, navíc úchvatně rozptylují paprsky světla.
 

˅