Tulipány

Chcete-li zdůraznit výjimečné chvíle s přáteli nebo rodinou, měli byste se postarat o každý detail, i ten nejmenší, zvláště pokud je součástí setkání také společné stolování.

 

Co jsou tulipány?

 

Tulipány jsou elegantní skleněné nádobí, ve kterém se podávají nápoje a jídlo, dodávají jejich obsahu zvláštní charakter a zdůrazňují jejich vizuální kvality.

 

K čemu jsou tulipány?

 

V této kategorii najdete stylové tulipány, které se skvěle hodí k podávání různých nápojů. Elegantní sklenice s krátkou stopkou se vyznačují charakteristickou miskou a jsou první volbou na pivo nebo barevné koktejly. Náš sortiment zahrnuje sklenice, které se od ostatních tulipánů liší svým elegantním, vyvýšeným tvarem a jsou ideální pro podávání nápojů. Speciálně pro pivaře jsme navrhli širokou škálu tulipánů pro různé druhy piva. Seznamte se s naší nabídkou a vyberte si vysoce kvalitní sklenice, které dodají pokrmům sdíleným s přáteli nebo rodinou zcela zvláštní charakter. Seznamte se s naší řadou pivních tulipánů.

 

Pivní tulipány

 

Jednotlivé druhy piv by měly být podávány ve vhodných sklenicích. Mezi nejvýznamnější pivní sklenice patří pivní kelímky, pivní tyčinky a pivní tulipány. Posledně jmenované jsou považovány za velmi elegantní a jemné pivní sklenice, ideální pro podávání a degustaci piva, protože se prezentují elegantněji než sklenice bez stopky. Pivní fajnšmekři oceňují sklenice, které plně vyzdvihnou chuť a vůni piva a umožní vám vychutnat si každý doušek.

 

Pivní tulipány Krosno

 

Všechny pivní tulipány Krosno jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího skla, které zajišťuje dokonalý rozptyl světla a plně zvýrazní barvu nápoje v něm podávaného. Tvoří krásnou stylovou dekoraci stolu, která se hodí na každé setkání v přátelské atmosféře. V našem sortimentu jsou také sklenice určené k degustaci světlých a pšeničných piv a také sklenice snifter, které jsou ideální pro tmavá piva, např. B. Bock a stout pivo s vysokým obsahem alkoholu. V nabídce jsou i pivní sklenice, které se hodí k Pils a světlému i tmavému ležáku.

˅