O nás - oficiální obchod Krosno Glass S.A.

Značka Krosno již 100 let spojuje originální design, mistrovství výroby a nejnovější technologické úspěchy. Nejvyšší kvalita výrobků a dokonalá průzračnost skleněné hmoty je dosahována díky lety zdokonalované metodě výroby a receptuře používaných složek.

Nákupem v našem internetovém obchodě máte široké možnosti. Značka Krosno neklade omezení a umožňuje kombinovat různé styly! Nabídka je impozantně široká a uspokojí jak milovníky elegantní klasiky, tak fanoušky avantgardních inovací.

 

100 let zkušeností

Záruka produktů nejvyšší úrovně. Po téměř století byly techniky našich sklářů neustále zdokonalovány, což nám umožnilo dosáhnout dokonalosti v umění tvorby skla. Potvrzením jsou počty zemí, kam jsou naše produkty exportovány. Krosno si po léta udržuje nepolevující světovou renomu. Spokojenost zákazníků se odráží ve výsledcích naší práce. Bez Vás bychom toho nedosáhli. Děkujeme za důvěru a těšíme se na dalších 100 let plodné spolupráce. Zákazníci jsou pro nás inspirací a chceme vyhovět každému přání, a proto neustále vznikají nové kolekce.

Kvalita, rychlost, cena

Nákupem v internetovém obchodě značky Krosno získáváte mnoho výhod. Nákup přímo od výrobce je zárukou nejlepší ceny a efektivního a bezpečného dodání. Můžete si být jisti, že vaše objednávka dorazí rychle a v neporušeném stavu, navíc je každý balík pojistěný. Navíc internetový obchod nabízí výhodný systém slevových karet pro stálé zákazníky!

 

Vysoký standard

Kvalita je zásadním parametrem, kterému věnujeme velkou pozornost. Cítíme se povinni vyrábět sklo nejvyšší kvality. Kromě toho klademe důraz na vaši spokojenost v každé fázi nákupu. Náš zákaznický servis rád odpoví na jakékoli dotazy týkající se produktů i stavu vašich nákupů. K vysokému standardu patří také rychlé a bezpečné dodání.

 

Široký výběr

Značka Krosno není jen o sklenicích a kalíšcích. V našem sortimentu najdete také karafy, tácy, vázy a hotové dárkové sady. Pro ty, kteří ocení ručně vyráběné produkty, vytváříme mnoho „Handmade“ výrobků.

 

Univerzálnost

Naše produkty lze snadno přizpůsobit jakémukoli typu interiéru, bez ohledu na jeho charakter. Ať už hledáte střídmé tvary nebo neobvyklé kompozice, které dodají vašemu domovu šmrnc, jste na správném místě. Usadte se a najděte svůj vysněný servis a doplňky!

 

Dárky pro každou příležitost

Pokud nevíte, co darovat jako dárek nebo hledáte dárek na poslední chvíli, obchod značky Krosno je skvělou volbou. Najdete zde dárek na svatbu, oslavu nového domova i výročí a narozeniny. Sklo je nadčasový a univerzální dárek, který nikdy nevyjde z módy a neztrácí platnost. Značka Krosno nabízí hotové sady, přizpůsobené konkrétnímu nápoji, které si můžete zakoupit v našem internetovém obchodě.