na Whisky, Koňak a Brandy

Ušlechtilé destiláty vyžadují vhodnou prezentaci, která umožňuje zdůraznit jejich jedinečné chuťové hodnoty. Z tohoto důvodu značka KROSNO nabízí mimo jiné elegantní sklenice pro brandy a koňak, takzvané „Cognac-Schwenker“. Sklenice na brandy se vyznačuje charakteristickým, břišnatým tvarem, který se směrem nahoru jemně zužuje, a krátkým stopkou, což umožňuje pohodlné držení sklenice a ohřívání nápoje teplem ruky pro uvolnění jeho intenzivní, hluboké vůně. V této kategorii jsou k dispozici také ochutnávací sklenice na whisky s kuželovitě se zužujícím tvarem. Elegantní ochutnávací sklenice na whisky ve tvaru tulipánu ideálně zdůrazňují aroma alkoholu. Naše nabídka zahrnuje ochutnávací sklenice, sklenice na whisky, brandy a koňak, které umožňují dokonale vnímat nejlepší aroma nápoje.


Ochutnávací sklenice na whisky

Sklenice pro ochutnávku whisky připomínají tradiční sklenice používané pro ochutnávku likérů nebo vodky. Tvar tulipánu připomíná vinnou sklenici, ale ochutnávací sklenice na whisky je podstatně menší a vyrobena z průhledného, poměrně tlustého skla. Tento specifický tvar nádoby zvyšuje chuťové a čichové vnímání ve srovnání s klasickou whisky sklenicí, jako jsou jednoduché whisky sklenice s tlustým dnem. Stabilní, dlouhá stopka brání ohřívání nápoje – whisky ohřátá v rukách nevoní tak intenzivně a jemně mění svou chuť. Vysoce kvalitní Crystalline sklo umožňuje pozorovat barvu alkoholu. Elegantní ochutnávací sklenice na whisky vytěží z nápoje to nejlepší a umožňují plně si vychutnat ochutnávku nápoje. V naší nabídce najdete především kompletní sady pro silné destiláty, včetně ochutnávacích sad na whisky s 4 nebo 6 kusy. Podívejte se také na ostatní dostupné ochutnávací sklenice na whisky od KROSNO.


Nabídka sklenic na koňak a brandy od značky Krosno

Sklenice na koňak s charakteristickým tvarem nejen že zdůrazňují chuť nápoje, ale také vypadají krásně při oficiálních oslavách a formálních setkáních. Klasický Cognac-Schwenker, tedy sklenice na koňak, je také zajímavým nápadem na exkluzivní dárek pro milovníka nápoje. V této kategorii produktů jsou k dispozici jak malé sklenice na koňak od KROSNO s objemem 100 ml, tak velké sklenice s objemem až 550 ml. Všechny sklenice na brandy a koňak jsou elegantními návrhy pro pravé znalce ušlechtilých destilátů, kteří oceňují krásné a zároveň praktické sklo na dlouhá léta. Jak sklenice na brandy, tak sklenice na whisky od KROSNO jsou vyrobeny z vysoce kvalitního průhledného skla.

˅