KROSNO Balance Sklenice na koňak, whisky, 6 ks, 480 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

102 mm

Výška

130 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

480 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F573903048018000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Balance Sklenice na koňak – sofistikovaný, praktický a estetický prvek každého domácího baru

Degustace koňaku na nejvyšší úrovni – 40% koňak, který prošel správným procesem zrání, má příjemnou, lehce sladkou vůni, v níž lze cítit sušené ovoce a dřevité tóny. Milovníci tohoto alkoholu rádi provádějí degustaci v adekvátním prostředí – speciální sklenice na koňak 480 ml zdůrazní barvu nápoje díky mimořádně průhlednému sklu, a správně tvarovaná číše umožní vyniknout hloubce vůně.

Jednoduchý tvar a vyvážené proporce = ideální sklenice na koňak – Široká podstava zajišťuje stabilitu sklenice, a sudovitá, široká číše je ideální pro degustaci. Sklenice na koňak Krosno Glass (480 ml) ze série BALANCE vynikají jednoduchým tvarem, vyváženými proporcemi a minimalistickým stylem – to je návrh pro ty, kteří si především cení třídy a elegance. Sada složená ze 6 sklenic je ideální pro každý domácí bar. Po degustaci se nemusíte obávat ručního mytí – sklenice jsou vhodné do myčky.

Na co si dát pozor:

  • Sklo Crystalline – dokonale průhledné a odolné vůči matnění a poškození.
  • Tvar speciálně pro degustaci koňaku – sklenice pro pravé znalce.
  • Možnost mytí v myčce – jednoduché a pohodlné čištění.

KROSNO Sklenice na koňak Balance

Degustace koňaku na nejvyšší úrovni – 40% koňak má po vyzrání příjemnou, nasládlou vůni, ve které lze objevit sušené ovoce a dřevité tóny. Milovníci tohoto nápoje mají rádi degustace na odpovídající úrovni – speciální sklenice na koňak 480 ml zvýrazňují barvu tohoto nápoje díky výjimečně průhlednému sklu, vhodně tvarovaný kalíšek umožňuje uvolnit hloubku vůně.

Jednoduchá forma a vyvážené proporce = dokonalé skleničky na koňak – Široká stopka zajišťuje stabilitu skleničky, široký, baňatý kalíšek se dokonale hodí na degustaci. Sklenice na koňak Krosno Glass (480 ml) řady Balance se vyznačují jednoduchým tvarem, vyváženými proporcemi a minimalistickým stylem – jsou určeny pro ty, kdo oceňují především eleganci a styl. Sada 6 sklenic je optimální pro každý domácí bar. Po degustaci se nemusíte zabývat ručním mytím – sklenice jsou vhodné do myčky.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sklo Crystalline – dokonale transparentní a odolné proti zmatnění a poškození.
  • Speciální tvar pro degustaci koňaku – sklenice pro skutečné znalce.
  • Možnost mytí v myčce – jednoduché a pohodlné mytí.

ÄHNLICHE PRODUKTE