KROSNO Blended Sklenice na whisky, Sada 6, 250 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

80 mm

Výška

90 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

370 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F689535025033000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Blended – Sklenice na whisky: Kvalitní Design pro Stylový Interiér

Sklenice, Které Zdůrazní Barvu Nápoje – Whisky je nápoj, který si lze opravdu vychutnat – je tedy důležité vybrat správné sklenice, které zdůrazní nejen barvu, ale i aroma alkoholu. Kolekce BLENDED byla vytvořena s ohledem na znalce whisky, pro které je důležité dokonalé prostředí každé degustace. Sklenice na whisky Krosno Glass 250 ml z řady BLENDED mají jednoduchý, ale elegantní tvar. Sudový tvar s posíleným okrajem a stabilním dnem představuje minimalistický design, který se skvěle hodí jak pro každodenní použití, tak pro speciální příležitosti.

Stylový dárek pro milovníka whisky – Sada sklenic na whisky 250 ml se skládá ze šesti kusů. Vysoká kvalita, viditelná již na první pohled díky průhlednému, hladkému sklu Crystalline, činí tuto sadu ideálním dárkem pro znalce. Hodí se jak do klasických, tak moderních interiérů.

Co je důležité si všimnout:

  • Pevné provedení – sklenice jsou odolné díky stabilnímu dnu a posíleným okrajům.
  • Sudový tvar sklenice – speciálně vytvořený pro maximální vychutnání plného aroma whisky.
  • Možnost mytí v myčce – po degustaci nemusíte věnovat čas ručnímu mytí a leštění.

KROSNO Sklenice na whisky Blended

Sklenice, které zvýrazní barvu whisky – Whisky je nápoj, který si můžete opravdu vychutnat – k tomu budete potřebovat správné sklenice, které zvýrazní její barvu i vůni. Kolekce Blended byla vytvořená pro znalce whisky, pro které jsou důležité optimální podmínky při degustaci. Sklenice na whisky Krosno Glass 250 ml z řady Blended mají jednoduchý, ale elegantní tvar. Soudečkový tvar se silnějším okrajem a stabilní dno představují minimalistický design, které se dokonale osvědčí při běžném používání i speciálních příležitostech.

Stylový dárek pro milovníka whisky – Sada sklenic na whisky 250 ml obsahuje 6 kusů. Vysoká kvalita, která je patrná na první pohled díky průhlednému, hladkému sklu, z nich činí vhodný dárek pro znalce. Osvědčí se v klasických i moderních interiérech.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Solidní zpracování – sklenice jsou odolné, mají stabilní dno a silnější okraje.
  • Soudečkový tvar – vyvinutý speciálně pro uvolnění plné vůně whisky.
  • Vhodné do myčky – po použití nemusíte ztrácet svůj čas na ruční mytí a leštění sklenic.

ÄHNLICHE PRODUKTE