KROSNO Blended Sklenice na whisky, Sada 6, 300 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMWY5YjVmMGVmZTdmMDdmOTUyODgwZTRmNzkwYjY0ODM5OTE0YWRmNDY0NjkyMTIxNjE3OTg0Yjc4ODU1OGQzYXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDU6MzM6NDAuMjg3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5xQnZRSnZfc2pLM2NkVjZ1NnJwLUNpMk1VeHI0eEpaMExmZlc1TFVIREVaaVNFWDlJMkxmNHd2ODRVUjEtOXdTdW9WTkFXQU9YZ2lkR00zY1locXNLc0dWZ29nIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

81 mm

Výška

97 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

300 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F687339030085000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Blended Sklenice na whisky 300 ml – perfektní volba pro lidi, kteří hledají ve své jídelně kombinaci klasické elegance a moderny

Klasické Sklenice na Whisky Krosno 300 ml – Sklenice z řady BLENDED představují klasiku v nejlepším provedení – elegantní, válcový tvar zajišťuje, že se hodí ke každé stolové soupravě a pohodlně se drží v ruce. Kapacita 300 ml umožňuje podávat dobře vychlazenou whisky s velkým množstvím ledu. Tloušťka dna zajišťuje, že obsah sklenice se velmi pomalu ohřívá teplem ruky. Sada sklenic na whisky 300 ml se hodí nejen pro degustaci tohoto nápoje, ale také pro podávání studených nápojů, koktejlů nebo vody.

Sada Sklenic pro Degustaci Whisky – Hnědé, červené, slámové, zlaté, žlutavé – whisky může mít různé odstíny. Sklenice jsou vyrobeny z dokonale průhledného skla, takže si při degustaci můžete vychutnat barvu nápoje. Nezapomněli jsme ani na praktické aspekty – sklenice mají zesílené okraje a jsou vyrobeny z trvanlivého, bezołowiowego skla. Díky tomu je sada odolná vůči matování a škrábancům. Po degustaci můžete sklenice na whisky bez obav umýt v myčce nádobí.

Na co si dát pozor:

  • Průhledné bezołowiowe sklo – nemá tendenci k matování ani škrábancům.
  • Sada 6 sklenic – ideální pro společnou degustaci s rodinou nebo přáteli.
  • Možnost mytí v myčce – můžete umýt sklenice stejně jako ostatní nádobí.

KROSNO Sklenice na Whisky Blended

Klasické sklenice na whisky Krosno 300 ml – Sklenice řady BLENDED je klasika v nejlepším provedení – díky elegantnímu válcovému tvaru ladí s každou stolní výbavou a dobře se drží v ruce. Díky objemu 300 ml je možné podávat dobře zchlazenou whisky s velkým množstvím ledu. Díky silnému dnu se obsah sklenice zahřívá od dlaně velmi pomalu. Sada sklenic na whisky 300 ml se osvědčí nejenom při degustaci tohoto nápoje – snadno do nich můžete podávat také jiné studené nápoje, koktejly nebo vodu. 

Sada sklenic na degustaci whisky – Hnědá, červená, slámová, zlatá, nažloutlá – whiska může mít různé odstíny. Sklenice jsou vyrobeny z dokonale transparentního skla, díky čemuž při degustaci můžete ocenit barvu tohoto nápoje. Nezapomněli jsme ani na praktické záležitosti – sklenice mají zesílený okraj a jsou vyrobeny z odolného bezolovnatého skla. Díky tomu není tato sada náchylná na zmatnění a poškrábání. Po degustaci můžete sklenice na whisku bez obav umýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Transparentní bezolovnaté sklo – nemá tendenci zmatnět ani se poškrábat.
  • Sada 6 sklenic – dokonalé pro společnou degustaci s rodiči nebo přáteli.
  • Vhodné do myčky – sklenice můžete mýt v myčce stejně jako ostatní nádobí. 

ÄHNLICHE PRODUKTE