na Vodu

Skleněná karafa na vodu je nepostradatelným prvkem vybavení každé domácnosti, která si cení elegantní způsob podávání nejen jídel, ale i různých nápojů. Hledáte způsob, jak stylově podávat vodu s ovocem na rodinné oslavě v zahradě? Skleněná karafa na vodu je ideální! Pro venkovní párty zvlášť doporučujeme praktickou karafu na vodu s korkem, která ochrání nápoj před rozlitím a létajícím hmyzem. Karafa na vodu, ať už uzavíratelná nebo ne, nádherně ozdobí stůl při grilování s blízkými. Objevte karafy na vodu s víčkem a modely bez korku dostupné v nabídce KROSNO.


Karafy na vodu značky KROSNO

V nabídce značky KROSNO najdete mimo jiné stylové karafy na vodu různých tvarů a velikostí. Všechny jsou vyrobeny z křišťálově čirého skla, materiálu tak univerzálního a nadčasového, že skvěle zapadne do jakékoli dekorace stolu a hodí se do každého bytu. Geometrická, minimalistická karafa na vodu z čirého skla se perfektně hodí do moderních interiérů, zatímco bohatě zdobená, elegantní karafa na vodu s vzory ideálně doplní klasické sady stolního nádobí ve vintage stylu. Karafa na vodu s sklenicemi v sadě se hodí jako nápad na dárek.


Karafy na vodu s korkem nebo bez

Najdete zde mimo jiné skleněné karafy na vodu s korkem nebo bez, hladké nebo dekorované například tradičním, lowickým ornamentem. Konečný výběr závisí pouze na vás a vašich osobních preferencích. Každá karafa na vodu KROSNO je vyrobena z nejkvalitnějšího skla. Do karafy na vodu můžete také přidat kousky ovoce (výborně se hodí citrony, pomeranče nebo jahody), čerstvé listy máty nebo jiné bylinky – díky tomu získáte chutný a osvěžující nápoj, který bude v průhledném skle nádherně prezentován. Jak členové domácnosti, tak pozvaní hosté budou nadšeni takto podávanou vodou! Karafa na vodu s ovocem nebo limonádou úspěšně nahradí tradiční nápoje podávané v lahvích a plechovkách.

˅