NOVINKY

Značka KROSNO je na trhu již sto let a má zde pevné postavení. Naši designéři nadále spolupracují se skláři na nových nabídkách. Díky tomu ti můžeme nabídnout skleněné výrobky v nových vzorech a tvarech. Přetváříme naše dlouholeté zkušenosti a dovednosti do produktů, které používáš jak v každodenním životě, tak při zvláštních příležitostech. Naše sklo obohatí tvůj domov a zpříjemní tvůj každodenní život. V této kategorii vždy najdeš naše nejnovější návrhy módních sklenic, skleniček na víno nebo váz.


Módní skleničky na víno KROSNO

Nejdůležitějším úkolem skleničky na víno je vyzdvihnout nejlepší aroma a hluboké chuťové tóny nápoje. Stojí však za to dbát také na jejich působivý design, aby navíc zdobily stůl. Módní skleničky na víno s neobvyklými tvary jistě ohromí tvé hosty. Mezi novinkami najdeš různé druhy stolního skla. Patří sem mimo jiné skleničky na víno, šampaňské, vodku nebo koňak. Nabízíme také sklenice na vodu a svatební a dárkové sady s těmito skleněnými výrobky.


Módní sklenice KROSNO

Kromě skleniček na víno najdeš v nové nabídce KROSNO také módní sklenice v neobvyklých tvarech. Pokud hledáš designové skleněné výrobky pro každodenní použití i zvláštní příležitosti, jsi na správném místě. V této kategorii jsou mimo jiné sklenice, které jsou široké u základny a zužují se směrem nahoru – tento výjimečný tvar přinese tvé stolní výbavě nový svěží vítr. Nabízíme také zdobené nebo houpající se sklenice na whisky a další podobné produkty.


Módní vázy KROSNO

Skleněné výrobky plní jak praktickou, tak dekorativní funkci. Módní vázy KROSNO s rafinovanými tvary, vyrobené zkušenými skláři, ozdobí tvůj domov a dodají tvému interiéru teplo. Mezi novinkami v této kategorii najdeš jak produkty, které budou zařazeny do stálé nabídky, tak limitované kolekce.


Módní skleněné stolky Krosno Glass

Módní skleněné stolky Krosno Glass jsou dokonalou kombinací elegance a funkčnosti. Díky svým jedinečným designům a vysoce kvalitnímu zpracování dodají každé místnosti stylový nádech. Naši skláři a designéři pracují ruku v ruce na vytváření inovativních a esteticky příjemných stolků, které dodají tvému domovu moderní nádech. Ať už jako konferenční stolek v obývacím pokoji nebo jako odkládací stolek v ložnici – skleněné stolky Krosno Glass zaujmou svou nadčasovou krásou a všestranností. Objev naše nejnovější kolekce a najdi ideální skleněný stolek, který doplní tvůj životní styl a zároveň nabízí praktickou funkčnost.

˅