na Pivo

Pivní sklenice značky KROSNO jsou speciální sady sklenic určené zejména pro pravé znalce piva. Ať už chcete svým hostům nabídnout ležák z malého soukromého pivovaru nebo si chcete pochutnat na Pilsneru z supermarketu, pivní sklenice by neměly chybět v žádné domácnosti.


Pivní sklenice od KROSNO - jaké typy sklenic nabízíme?

V této kategorii najdete elegantní pivní sklenice vhodné pro různé druhy piva. Exkluzivní sklenice Snifter jsou zajímavou volbou pro ty, kteří mají rádi především silné, tmavé druhy piva. Břišnatý tvar a lehce se zužující horní část těchto sklenic zaručuje, že nápoj neztratí nic ze svého bohatého buketu a kouzelné chuti. Nabídka zahrnuje také degustační sklenice, které jsou vhodné pro různé druhy piva, včetně míchaných pivních nápojů. Na tomto místě bychom chtěli upozornit na pivní sklenice z křišťálově čirého skla Crystalline. Toto sklo je velmi robustní a zajišťuje perfektní rozptyl světla, který optimálně zdůrazňuje unikátní barvu piva.


TULIPÁNY

Aby bylo možné zdůraznit zvláštní chvíle s přáteli nebo rodinou, je důležité dbát na každý i sebemenší detail, zejména pak, když se při setkání společně jí.


Co jsou tulipány?

Tulipány jsou krásné skleněné nádoby, ve kterých se podávají nápoje a jídla, a které svému obsahu propůjčují zvláštní charakter a zdůrazňují jeho vizuální přednosti.


K čemu slouží tulipány?

V této kategorii najdete stylové tulipány, které se perfektně hodí k servírování různých nápojů. Elegantní sklenice s krátkou stopkou se vyznačují charakteristickou miskou a jsou první volbou pro pivo nebo barevné koktejly. Naše nabídka zahrnuje sklenice, které se od ostatních tulipánů liší svým elegantním, vysokým tvarem a jsou perfektní pro servírování nápojů. Speciálně pro pivní nadšence jsme navrhli širokou škálu tulipánů pro různé druhy piva. Seznamte se s naší nabídkou a vyberte si kvalitní sklenice, které dodají společně s přáteli nebo rodinou konzumovaným pokrmům zvláštní charakter. Seznamte se s naší nabídkou pivních tulipánů.


Pivní tulipány

Jednotlivé druhy piva by měly být podávány v odpovídajících sklenicích. Mezi nejdůležitější pivní sklenice patří pivní džbány, půllitry a pivní tulipány. Ty poslední jsou považovány za velmi elegantní a jemné pivní sklenice, které se ideálně hodí k servírování a degustaci piva, protože se prezentují graciézněji než sklenice bez stopky. Znalci piva oceňují sklenice, které plně vyniknou chuť i aroma piva a umožňují si vychutnat každý doušek.


Pivní tulipány od Krosna

Všechny pivní tulipány od Krosna jsou vyrobeny ze skla nejvyšší kvality, které zajišťuje perfektní rozptyl světla a plně vynikne barvu podávaného nápoje. Tvoří krásnou, stylovou dekoraci stolu, která se hodí k jakémukoli setkání ve společnosti. Naše sortiment zahrnuje také sklenice určené k degustaci světlého piva a pšeničného piva, dále také Snifter sklenice, které jsou ideální pro tmavé druhy piva, například pro bock a stout piva s vysokým obsahem alkoholu. Nabídka zahrnuje také pivní sklenice, které se hodí k Pilsneru a světlému i tmavému ležáku.

˅