KROSNO Elite Sklenice na pivo se stopkou, Sada 6, 500 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

104 mm

Výška

170 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

500 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F57A056050014270

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Elite Kolekce pohárů na tmavé pivo – dodejte styl a sofistikovanost k vašemu domácímu dekoru

Pohár typu Snifter na Tmavé Pivo – Příznivci tmavého piva si především cení silné chuti a aroma, které vzniká během dlouhého zrání. Vytvořili jsme poháry na nožce o objemu 500 ml z kolekce ELITE, navržené speciálně pro degustaci tmavého piva. Pohár typu snifter má charakteristický tvar: připomíná mírně zploštělou kouli se širokým dnem, která se zužuje směrem nahoru. Takový tvar zajišťuje, že aroma se soustředí uvnitř poháru a je ještě lépe cítit během degustace. Snifter má také nožku, která umožňuje držet pohár bez ohřívání nápoje rukou. Díky tomu zůstává pivo chlazené a degustace je delší a plnější. Pohár je obzvláště vhodný pro degustaci silných piv, jako jsou belgické piva nebo intenzivní IPA.

Objemné Poháry na Pivo na Nožce 500 ml – Poháry na pivo Krosno Glass 500 ml jsou vyrobeny z prémiového Crystalline skla. Díky tomu jsou průhledné a umožňují posoudit barvu nápoje. Sklo je trvanlivé a vhodné pro mytí v myčce, takže nepotřebuje časově náročnou údržbu, aby si zachovalo lesk.

Na co si dát pozor:

  • Snifter speciálně pro tmavé pivo – umožňuje plně vychutnat vůni.
  • Solidní, stabilní nožka – zajišťuje, že nepřehříváte pivo, když držíte pohár v ruce.
  • Možnost mytí v myčce – snadné a rychlé čištění poháru.
  • Ideální dárek pro milovníka piva – pohár navržený pro znalce piva.
  • Sklo Crystalline – dokonale průhledné a zároveň odolné vůči poškození.

KROSNO Sklenice na tmavé pivo se stopkou Elite

Sklenice typu snifter na tmavé pivo – Fanoušci tmavého piva oceňují především silnou chuť a aroma vznikající během dlouhého zrání. Vytvořili jsme sklenice na pivo se stopkou o objemu 500 ml z kolekce Elite, které jsou navrženy speciálně pro degustaci tmavého piva. Sklenice na stopce typu snifter má charakteristický tvar, který připomíná mírně zploštělou kouli s širokým dnem, zužující se nahoru. Díky tomuto tvaru se vůně soustřeďuje uvnitř sklenice a je při pití výraznější. Snifter má také stopku, která umožňuje držení sklenice, aniž by se nápoj zahříval dlaní. Díky tomu zůstane pivo studené a degustace delší a plnější. Tato sklenice se hodní především k degustaci silných piv, jak jsou belgická piva nebo intenzivní piva typu IPA.

Velké sklenice na pivo se stopkou 500 ml – Sklenice na pivo Krosno Glass 500 ml jsou vyráběné ze skla Crystalline Premium. Díky tomu jsou průhledné a umožňují hodnocení barvy nápoje. Sklo je odolné a vhodné do myčky, proto nepotřebuje pracnou péči, aby si udrželo svůj lesk.

Charakteristické vlastnosti:

  • Snifter speciálně pro tmavé pivo – umožňuje uvolnit plné aroma.
  • Solidní, stabilní stopka – díky ní nezahříváte pivo, když držíte sklenici v ruce.
  • Vhodné do myčky – skleničky umyjete rychle a jednoduše.
  • Dokonalý dárek pro pivaře – sklenice vytvořená pro milovníky piva.
  • Sklo Crystalline – je dokonale transparentní a zároveň velmi odolné proti poškození.

ÄHNLICHE PRODUKTE