KROSNO Elite Sklenice na vodu gin tonic koktejly, Sada 6, 480 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNmFmNjRmY2E2NmFiZWViNmY5YzJkODMxMGFkZWQ5ZDY0OWJiZDUyMDc0ZTFkODA4NzZhMDI2NzBjOThmOWFiOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTU6NDE6NDYuMzA4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBsZXptRHI5a2k2WThGaGFhNENZVFVuaTd5MFlIdzdSRm9IY1ZPZHBhZ3VyVUwwcGVQTF9kMkpzMHJ3akZ2eGV2MkNqVE1VZ1pXRmZPTFd5SU1zRHRMeFAwbXJ3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNmFmNjRmY2E2NmFiZWViNmY5YzJkODMxMGFkZWQ5ZDY0OWJiZDUyMDc0ZTFkODA4NzZhMDI2NzBjOThmOWFiOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTU6NDE6NDYuMzA4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBsZXptRHI5a2k2WThGaGFhNENZVFVuaTd5MFlIdzdSRm9IY1ZPZHBhZ3VyVUwwcGVQTF9kMkpzMHJ3akZ2eGV2MkNqVE1VZ1pXRmZPTFd5SU1zRHRMeFAwbXJ3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

90 mm

Výška

236 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

480 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F578281048047H80

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Elite Elegantní Sklenice na Vodu – Perfektní Přídavek k Vašemu Stolování

Minimalismus setkává s elegancí – Sklenice na vodu ELITE – Sklenice na podávání minerální vody jsou elegantním doplňkem každé stolní soupravy. Skvěle se hodí také pro víno, džus nebo jiné studené nápoje. Sklenice mají klasický tvar, což je činí nadčasovými. Kalich je štíhlý, mírně se zužuje směrem nahoru, a dlouhá, tenká nožka usnadňuje pohodlné držení sklenice.

ELITE – móda, která nevyjde z módy – Sklenice na minerální vodu o objemu 480 ml jsou vyrobeny bez použití olova nebo jiných těžkých kovů, takže jsou zdravotně nezávadné. Použité Crystalline sklo zajišťuje odolnost vůči matování a skvěle rozptyluje světlo, což zvyšuje estetický vzhled obsahu sklenice. Sklenice na vodu 480 ml jsou dostupné v sadách po 6 kusů a skvěle se hodí jak k moderním, tak klasickým stolním soupravám. Co je nejdůležitější – jsou vhodné pro mytí v myčce.

Co je důležité si všimnout:

  • Ergonomický tvar – štíhlá nožka umožňuje pohodlné držení sklenice v ruce.
  • Crystalline sklo – průhledné, odolné vůči matování a škrábancům.
  • Možnost mytí v myčce – rychle a snadno obnovíte sklenicím lesk.

KROSNO Sklenice na vodu minerálku gin Elite

Minimalismus se potkává s elegancí – sklenice na vodu ELITE – Sklenice na podávání minerální vody estetický doplní prostírání stolu. Dokonale se osvědčí také při podávání vína, šťáv a jiných studených nápojů. Sklenice mají klasický, nadčasový tvar. Kalíšek je štíhlý, mírně se zužuje nahoru, zatímco dlouhá, tenká stopka usnadňuje pohodlné držení sklenice.

ELITE – móda, která nepomíjí – Sklenice na minerálku 480 ml jsou vyráběny bez použití olova a jiných těžkých kovů, proto jsou zdravotně nezávadné. Sklo Crystalline, které je používáno při výrobě, je odolné proti zmatnění a dokonale rozptyluje světlo, díky čemuž bude obsah sklenice vždy vypadat efektně. Sklenice na vodu 480 ml jsou dostupné v sadách se 6 ks a dokonale ladí s moderním i klasickým prostíráním. Jsou vhodné k mytí v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Ergonomický tvar – díky štíhlé stopce se sklenice pohodlně drží v ruce.
  • Sklo Crystalline – je průhledné, odolné proti zmatnění a poškrábání.
  • Vhodné do myčky – rychle a pohodlně obnovíte lesk sklenic.

ÄHNLICHE PRODUKTE