KARAFY A DŽBÁNY

Karafy

Doplňkem k chutným jídlům, které pečlivě připravujeme před návštěvou rodiny nebo přátel, jsou vhodně vybrané nápoje a alkohol. Vedle chuti a aroma s největší péčí připravených pokrmů a vybraných lihovin hraje velkou roli také způsob jejich podávání - proto se rozhodně vyplatí sáhnout po krásném nádobí. Nezbytnou součástí jsou elegantní dekorativní karafy, které se hodí k slavnostně ozdobenému stolu lépe než lahve. Perfektně vyrobená karafa KROSNO z kvalitního skla je ideální pro domácí bar. V naší nabídce naleznete různé typy skleněných karaf na skladování a podávání nápojů.


Skleněné karafy - k čemu se používají?

V této kategorii najdete dekorativní karafy, které jsou propracované do každého detailu a jejichž originální design a kvalitní sklo určitě dodají každému setkání sublimní charakter. Mezi nimi jsou modely určené pro víno, vodku, likéry, whisky a také skleněné karafy na vodu, s úzkým nebo širokým hrdlem. Mezi dostupnými produkty jsou speciální alkoholové karafy určené pro podávání whisky a elegantní karafy na likéry nebo likéry. Samostatnou kategorií nádobí jsou také dekantéry a karafy na víno, často vybavené zátkou, která zabraňuje úniku a ztrátě chuti alkoholu. Dekantér pro profesionální podávání vína je speciální nádoba na víno určená pro pravé znalce tohoto nápoje. Dekantér na víno umožňuje dosáhnout optimální chuti a dodává rituálu podávání vína zvláštní ráz.


Dekorativní karafy Krosno - co nás odlišuje?

Rozmanitost originálních tvarů, jemné zdobení ve formě rytin a přesně broušené hrany dělají z dekorativních karaf značky KROSNO nepochybně ztělesnění umělecké zručnosti a elegance. Stojí také za zmínku, že významná část sortimentu jsou ručně vyráběné produkty, vytvořené s největší péčí talentovanými a zkušenými mistry sklářského umění. Objevte také naši nabídku vodních karaf!


Džbány značky Krosno

V nabídce značky Krosno najdete jednoduché a minimalistické skleněné džbány, ale také dekorativnější a výraznější modely. Velká rozmanitost znamená, že džbány na nápoje se zalíbí jak starším, tak mladším znalcům uměleckého stylu a budou elegantně vypadat v moderních i klasických interiérech. Dobře vyrobený skleněný džbán na nápoje z kvalitního skla vám poslouží mnoho let a stane se ozdobou stolu při rodinných oslavách. Vyberte si svůj ideální džbán na studené nápoje z nabídky KROSNO.

˅