KROSNO Avant-Garde Skleněný Džbánek, 1000 ml, Trezor v chladničce

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZWVmOGE3Y2ViMDI3YjgzYzhhNjk5MmIzMTE3N2RjYTBkOTc0NTc0ZTE5OTA2NzRhZjQxMjViZmU2YzJmZWRiZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTk6NDU6MzAuOTQyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1tWnlheHRXRFVFRU85OWk0TGlyS2xaUzZzUzlDZjNnX2NEcGJZdldEdHpkejNFSGRYRDB6Y0NtZ2NIRWxDMDIycjJCZ1RMQmRBR0VodndkV3lpOFZKSlBsWGdRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZWVmOGE3Y2ViMDI3YjgzYzhhNjk5MmIzMTE3N2RjYTBkOTc0NTc0ZTE5OTA2NzRhZjQxMjViZmU2YzJmZWRiZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTk6NDU6MzAuOTQyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1tWnlheHRXRFVFRU85OWk0TGlyS2xaUzZzUzlDZjNnX2NEcGJZdldEdHpkejNFSGRYRDB6Y0NtZ2NIRWxDMDIycjJCZ1RMQmRBR0VodndkV3lpOFZKSlBsWGdRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

183 mm

Výška

250 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

1000 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

FDZ4104100015340

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Avant-Garde Džbánek na Vodu – Stylový a Inovativní

Skleněný Džbánek 1000 ml na Osvěžující Nápoje – Kolekce Avant-Garde je synonymem pro spojení elegantního a propracovaného designu s funkcionalitou. Skleněný džbánek o objemu 1000 ml byl navržen pro pohodlné podávání vody, šťáv a dalších osvěžujících nápojů. Široká základna zajišťuje stabilitu, zatímco profilovaný výlev brání rozlití. Džbánek je také vybaven ergonomickou rukojetí, která se dobře drží.

Ručně Vyrobený Skleněný Džbánek 1000 ml – Důležité je, že skleněný džbánek na vodu o objemu 1000 ml je výsledkem ruční práce, což zajišťuje jeho precizní zpracování. Naše džbánky jsou vyrobeny ze skla Crystalline, které se vyznačuje průhledností křišťálu bez jeho křehkosti a náchylnosti k poškození. Džbánek je odolný vůči prasklinám a škrábancům, ale doporučujeme ruční mytí, aby co nejdéle udržel svůj lesk. Bezołowiowe sklo je bezpečným materiálem – neinteraguje s vodou ani šťávami, a proto neovlivňuje jejich chuť. Džbánek je také skvělým dárkem pro milovníky kvalitních ručně vyráběných produktů.

Co je důležité si všimnout:

  • Ruční práce – získáváte produkt precizně ručně zpracovaný.
  • Ergonomický tvar – džbánek se pohodlně drží v ruce.
  • Pohodlné nalévání – podávání nápojů bez rozlití.
  • Stabilní základna – džbánek je robustně zpracovaný.

Pozor: Nepoužívejte pro nápoje o teplotě vyšší než 60 stupňů Celsia. Neexponujte prudkým teplotním změnám.

KROSNO Skleněný Džbánek na Vodu Avant-Garde

Skleněný džbánek na osvěžující nápoje – Kolekce AVANT-GARDE je spojením elegantních, důmyslný forem s funkčností. Skleněný džbánek 1000 ml jsme vytvořili pro pohodlné servírování vody, džusů a dalších osvěžujících nápojů. Široká základna zajišťuje stabilitu a tvarovaný zobáček zabraňuje rozlití nápoje. Tento džbánek má také ergonomické ucho. Díky litrovému objemu v něm snadno naservírujete džus nebo vodu s ovocem, lístky máty, kostkami ledu a dalšími doplňky pro ještě větší osvěžení během horkých dnů.

Ručně vyráběný skleněný džbánek 1000 ml – Tento skleněný džbánek na vodu 1000 ml je vyráběn ručně, díky čemuž je velmi precizně zpracován. Naše džbánky vyrábíme ze skla Crystalline, které se vyznačuje křišťálovou průhledností, aniž by mělo křehkost křišťálu a jeho náchylnost k poškození. Tento džbánek se vyznačuje odolností pro rozbití a poškrábání. Doporučujeme jej ale mýt ručně, aby si co nejdéle udržel svůj lesk. Bezolovnaté sklo je bezpečné – nereaguje s vodou ani šťávami a nemění jejich chuť. Tento džbánek se také výborně hodí na dárek pro milovníky kvalitní ruční výroby.

Charakteristické vlastnosti:

  • Ruční výroba – získáte výrobek s precizním ručním zpracováním.
  • Ergonomický tvar – džbánek se dobře drží v ruce.
  • Komfortní nalévání – nápoje budete podávat bez rozlití.
  • Stabilní dno – důkladné zpracování džbánku.

Pozor: Džbánek nepoužívejte na nápoje s teplotou nad 60 °C. Nevystavujte náhlým změnám teploty.

ÄHNLICHE PRODUKTE