Konferenční stolky

Moderní skleněné konferenční stolky značky KROSNO jsou opravdovými uměleckými díly. Jednotlivé modely představují různé přístupy k designu, které spojují vysokou kvalitu zpracování a funkčnost. Každý z nich zpříjemní chvíle strávené v domácím útulku, dodá interiérům jedinečnost a promění každodennost v nový estetický rozměr.


Krásné a elegantní skleněné konferenční stolky KROSNO

Skleněný konferenční stolek od KROSNO není jen nábytkem, ale také mimořádným dílem užitkového umění, vytvořeným pro lidi s vybroušenými chutěmi a nejvyššími nároky. Harmonické linie přitahují pohled a dodávají interiéru šmrnc a neopakovatelný charakter. Kruhové skleněné konferenční stolky mají jedinečné formy, které v závislosti na modelu vnášejí do prostoru klid a pořádek, dynamiku nebo hloubku a sofistikovanost.


Co odlišuje kruhové skleněné konferenční stolky?

Produkty KROSNO nejsou jen obyčejné konferenční stolky se skleněnou deskou, ale modely kompletně ručně vyrobené z dokonale průhledného skla Crystalline. Skvěle se kombinují s dalšími přírodními materiály a dokonale doplní interiéry v různých stylech – zejména minimalistické a moderní. Skleněné konferenční stolky KROSNO jsou harmonickými spojeními krásy a originálního designu s univerzální elegancí a trvanlivostí.


Jaké skleněné konferenční stolky jsou dostupné?

V nabídce značky KROSNO jsou různé konferenční stolky vyrobené ze skla, jako například:

Konferenční stolek KING má zajímavý geometrický tvar s pevnou, jemně se zužující základnou a výrazně širokou deskou.

Konferenční stolek QUEEN vyniká efektním tvarem přesýpacích hodin, jehož linie vyzařují životní energii a pohyb a úspěšně kombinují sílu a lehkost.

Konferenční stolek GAMBIT okamžitě upoutá pozornost svým originálním tvarem, který připomíná šachovou figurku – symbol začátku a možnosti proměny.


Tyto zmíněné skleněné konferenční stolky jsou k dispozici v čiré nebo zabarvené verzi.

˅