na Vodu a Koktejly

Vodu můžete samozřejmě servírovat v běžných pitných sklenicích, ale ve stylových vodních kalíšcích působí zvláště půvabně. Vodní kalíšky, také nazývané Goblet sklenice, mají obvykle velký objem asi 500 až 600 ml.


Jaké Goblet sklenice nabízíme?

Naše nabídka zahrnuje kromě sklenic s klasickým, jednoduchým tvarem také ty, které zaujmou svým originálním vzorem a nevšedním designem. Díky svému klasickému designu jsou Goblet sklenice ideální pro servírování vody při slavnostních příležitostech, ale dobře se uplatní i v každodenním použití.


Vodní sklenice značky Krosno

Jsou vyrobeny ze skla nejvyšší kvality, které s mimořádnou ladností prezentuje jejich obsah a zajišťuje, že jsou velmi robustní a odolné vůči jakémukoli poškození a jejich povrch nezmatní. Díky jejich pečlivému a přesnému provedení se skvěle hodí jako dárek, např. k jmeninám nebo na oslavu nového bydlení.


Sklenice na koktejly

Barevné alkoholické a nealkoholické nápoje i ovocné smoothie jsou základem pro letní párty. Aby každý koktejl vypadal spektakulárně, měl by být servírován ve sklenicích na koktejly. Velké sklenice na drinky od KROSNO se také výborně hodí pro originální prezentaci různých dezertů, např. na bázi ovocné zmrzliny a šlehačky. Mohou být také použity jako sklenice na koktejly pro servírování ovocných koktejlů a čerstvě vymačkaných šťáv. Sklenice na koktejly z křišťálového skla krásně zvýrazní ovocné koktejly a zmrzlinové dezerty.


Jako sklenice na Aperol se často používají klasické vinné sklenice nebo sklenice typu Lowball

Pokud chcete své hosty hýčkat Martini, vyberte klasické skleněné koktejlové mísy s jemně rozšířenou mísou a štíhlou, zároveň stabilní nohou. Sklenice na gin vyrobené z vysoce kvalitního skla se vyznačují dlouhou, štíhlou nohou a širokou, hlubokou a kulatou mísou typu Balloon. Tato konstrukce sklenice pomáhá udržet optimální teplotu nápoje.


Sklenice na stopce značky KROSNO

Naše nabídka zahrnuje také originální likérové sklenice, které zaujmou svým neobvyklým a unikátním vzhledem. K dispozici jsou např. vysoké, úzké sklenice, jejichž miska plynule přechází v stopku, elegantní sklenice s břišnatým kalichem a dole se rozšiřující stopkou nebo sklenice s jednoduchou miskou a umělecky zpracovaným úchytem.

˅