KROSNO Harmony Skleničky gin&tonic, Sada 6, 700 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

115 mm

Výška

210 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

700 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F579689070001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Harmony Poháry na vodu a gin – skvělým dárkem pro každého milovníka ginu a vody

Gin s tonikem – poháry na klasiku barmanů – Původně nápoj, který dodával odvahu britským vojákům během invaze do Indie, nyní jeden z nejpopulárnějších drinků, který najdete v každém baru. Jednoduchost ginu s tonikem umožňuje snadnou přípravu tohoto nápoje i doma, bez jakýchkoliv baristických dovedností. Stačí pouze dva ingredience: gin s chutí jalovce a hořký tonik, které vytvářejí charakteristickou chuť – současně hořkou a sladkou. Chcete-li zdůraznit další chuťové nuance, přidejte větvičky rozmarýnu, bazalku, jahody, citrón – možností je opravdu mnoho.

Poháry gin & tonik 700 ml z kolekce HARMONY – Navrhli jsme poháry speciálně pro gin s tonikem: kapacita 700 ml je dostatečná pro kombinaci ingrediencí a důkladné ochlazení sklenice, naplněné ledovými kostkami. Dlouhá, štíhlá stopka zajišťuje, že pohár gin & tonik 700 ml se pohodlně drží v ruce bez ohřívání obsahu - příliš rychle se rozpouštějící led by způsobil zředění nápoje. Pohár je vyroben z průhledného skla Crystalline, díky kterému přesně uvidíte bublinky toniku. Sklo je odolné proti poškození, takže se nemusíte bát umývat poháry v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Velká kapacita 700 ml – usnadňuje kombinaci všech ingrediencí.
  • Štíhlá stopka – umožňuje držet pohár v ruce bez ohřívání jeho obsahu.
  • Možnost mytí v myčce – poháry snadno umyjete s ostatním nádobím.
  • Vytvořeno speciálně pro gin s tonikem – ideální poháry pro milovníky klasických drinků.

KROSNO Skleničky na gin s tonikem Harmony

Gin s tonikem – skleničky na barmanskou klasiku – Zpočátku to byl nápoj dodávající odvahu britským vojákům během invaze do Indie, teď je to jeden z nejoblíbenějších míchaných nápojů, se kterým se můžete setkat v každém baru. Díky jeho jednoduchosti si gin s tonikem můžete připravit doma, i když nemáte žádné barmanské dovednosti. Stačí dvě složky: gin s jalovcovou chutí a hořký tonik vytvoří charakteristickou chuť, která zároveň nahořklá i nasládlá. Chcete dobýt ještě další chuťové tóny? Přidejte snítku rozmarýnu, bazalku, jahody, citrón – možností je skutečně hodně.

Skleničky gin&tonik 700 ml z kolekce HARMONY – Navrhli jsme skleničky speciálně na gin s tonikem: objem 700 ml postačí k tomu, aby bylo možné spojit složky a pořádně ochladit sklenici kostkami ledu. Díky dlouhé štíhlé stopce se sklenička gin&tonic 700 ml pohodlně drží v ruce, aniž by se zahříval její obsah – příliš rychle se rozpouštějící led by příliš naředil nápoj. Sklenice je vyrobená z transparentního skla Crystalline, přes které zřetelně uvidíte bublinky v toniku. Toto sklo není náchylné k poškození, proto můžete mýt skleničky v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Velký objem 700 ml – usnadňuje spojení všech složek.
  • Štíhlá stopka – díky ní můžete držet skleničku v ruce, aniž by se zahříval její obsah.
  • Vhodné do myčky – skleničky snadno umyjete spolu se zbytkem nádobí.
  • Vytvořené speciálně na gin s tonikem – optimální sklenice pro milovníky klasických míchaných nápojů.

ÄHNLICHE PRODUKTE