KROSNO Harmony Pivní sklenice se stopkou, Sada 6, 500 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

93 mm

Výška

195 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

500 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F750594050028730

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Harmony Pivní džbánek – obohacuje zážitek z chuti piva a dodává sofistikovanost a styl do vašeho domova a atmosféry pro každou příležitost

Poháry na Pivo 500 ml – S poháry na pivo lager o objemu 500 ml z řady HARMONY ukážete, že pivo je nápoj, který lze podávat elegantním způsobem. Kvalita skla a promyšlený tvar poháru podporují vychutnávání takových nápojů jako je lager, pilsner nebo bock. Tvar sklenice má obrovský význam pro vnímání chuti a vůně nápoje. Pohár na pivo lager 500 ml má speciálně navržený tvar, který pomáhá udržet aroma piva a zajišťuje správné množství pěny. Díky tomu pivo nejen lépe chutná, ale také vypadá esteticky.

Pohár na Pivo Lager 500 ml, neboli Jak Pít Pivo s Třídou – Vyberte naše poháry, pokud si ceníte elegantního způsobu podávání nápojů – byly navrženy s ohledem na pivo, ale hodí se také pro další nápoje. Velký význam má kvalita skla. Poháry na pivo 500 ml jsme vyrobili z kvalitního Crystalline skla, což umožňuje dokonalou prezentaci nápoje. Navíc je sklo Crystalline odolné proti poškrábání a poškození, což umožňuje dlouhodobé užívání našich pohárů na pivo.

Na co si dát pozor:

 • Sada 6 pohárů – ideální na grilování s přáteli.
 • Elegantní design – hodí se také pro elegantní stolování.
 • Specializovaná funkcionalita – určeno pro pivo.
 • Sklo Crystalline – zaručuje trvanlivost, odolnost proti poškození a luxusní průhlednost.
 • Naše doporučení – ideální dárek pro pivního nadšence.
 • Možnost mytí v myčce – pro úsporu času a vody.

KROSNO Pivní sklenice se stopkou Harmony

Pivní sklenice se stopkou 500 ml – S pivními sklenicemi na ležáky 500 ml z řady Harmony můžete dokázat, že pivo je možné servírovat elegantním způsobem. Kvalita skla a důmyslný tvar sklenice podporují degustaci piv, jako je ležák, plzeňské nebo bock. Tvar sklenice má obrovský význam pro vnímání chuti a vůně nápoje. Pivní sklenice na ležáky 500 ml má speciálně navržený tvar, který zajišťuje udržení vůně piva a potřebné množství pěny. Díky tomu pivo nejenom lépe chutná, ale také esteticky vypadá.

Sklenice na pivo se stopkou na ležáky 500 ml, aneb jak pít pivo stylově – Vyberte si naše sklenice se stopkou, pokud oceňujete elegantní způsob podávání nápojů – byly navrženy na pivo, jsou ale vhodné i pro jiné nápoje. Obrovskou roli zde hraje kvalita skla. Sklenice na pivo se stopkou 500 ml vyrábíme z kvalitního skla Crystalline, což umožňuje optimální prezentaci tohoto nápoje. Sklo Crystalline je navíc odolné proti poškrábání a poškozením, díky čemuž si budete naše pivní sklenice užívat dlouhou dobu.

Charakteristické vlastnosti:

 • Sada 6 sklenic –dokonale se hodí na grilování se známými.
 • Elegantní design – ladí také s elegantní stolním nádobím.
 • Speciální funkce – určené na pivo.
 • Sklo Crystalline – zaručuje pevnost, odolnost proti poškození a luxusní průhlednost.
 • Naše doporučení – dokonalý dárek pro milovníka piva.
 • Možnost mytí v myčce – úspora času a vody.

ÄHNLICHE PRODUKTE