KROSNO Harmony Sklenice na červené víno, Sada 6, 530 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

92 mm

Výška

229 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

530 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F579601045010150

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Harmony Sklenice na červené víno – Dodejte svému domovu styl a sofistikovanost

Harmonie v Nejmenším Detailu – Sklenice na Červené Víno – Sklenice na červené víno 530 ml z řady HARMONY představuje klasický tvar, který se hodí prakticky ke každé stolové soupravě. Její půvab podtrhuje dlouhá, štíhlá noha, která se spojuje s mírně zužujícím se kalíškem směrem nahoru. Tvar kalíšku umožňuje co nejdéle udržet aroma vína ve sklenici. Díky vhodně vyvážené ploše kontaktu vína se vzduchem se nápoj postupně provzdušňuje a uvolňuje svou chuť a vůni.

Sklenice HARMONY – Krása v Jednoduchosti – V Krosno Glass si ceníme jednoduchých, ale zároveň elegantních tvarů, což je vidět na sklenicích na červené víno 530 ml z řady HARMONY. Použití průhledného Crystalline skla umožňuje ještě lépe vyniknout hloubku barvy vína. Dlouhá noha zabraňuje ohřívání nápoje teplem ruky – sklenice skvěle doplňují stolování jak při běžných rodinných obědech, tak při oslavách zvláštních příležitostí.

Na co si dát pozor:

  • Kalíšek speciálně pro červené víno – tvar kalíšku byl navržen tak, aby plně vynikal chuť a aroma nápoje.
  • Vysoce kvalitní Crystalline sklo – dokonale průhledné, jako křišťál, a zároveň trvanlivé.
  • Vhodné pro mytí v myčce – nemusíte trávit čas ručním mytím sklenic.

KROSNO Sklenice na červené víno Harmony

Harmonie v nejmenším detailu – sklenice na červené víno HARMONY – Sklenice na červené víno 530 ml z řady Harmony má klasickou formu, která bude ladit s téměř každý prostíráním. Kouzlo mu dodává dlouhá, štíhlá stopka, která se spojuje s nahoru se mírně zužujícím kalíškem. Díky svému tvaru kalíšek dlouho udrží aroma vína ve sklenici. Díky optimální ploše kontaktu vína se vzduchem se víno postupně okysličuje a uvolňuje svoji chuť a vůni. 

Sklenice Harmony – krása v jednoduchosti – U Krosno Glass máme rádi jednoduché a zároveň elegantní formy, čehož efektem jsou sklenice na červené víno 530 ml řady Harmony. Díky použití průhledného skla Crystalline se ještě lépe prezentuje hloubka barvy vína. Dlouhá stopka zabraňuje zahřívání nápoje vlivem rukou – sklenice se dobře osvědčí jako doplnění prostírání stolu při každodenních rodinných obědech, ale také při oslavách zvláštních příležitostí.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Kalíšek speciálně na červené víno – jeho tvar zvýrazňuje chuť a vůni nápoje.
  • Kvalitní sklo Crystalline – průhledné jako křišťál a zároveň velmi odolné.
  • Vhodné do myčky – už nebudete ztrácet čas ručním mytím sklenic.

ÄHNLICHE PRODUKTE