KROSNO Harmony Sklenice na víno, Sada 6, 580 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

94 mm

Výška

136 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

580 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F686376058014190

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Harmony Skleničky na červené víno – Elegantní design hodí se ke každému stylu stolování

Skleničky na červené víno – móda, která nevyjde z módy – Elegantní skleničky z kolekce HARMONY byly vytvořeny s ohledem na červené víno. Jejich harmonický tvar ladí s průhledností skla. Jedná se o prémiovou kvalitu, která je patrná na první pohled. Objemné skleničky na červené víno 580 ml umožňují si vychutnat právě tolik nápoje, na kolik máte chuť. Průhledné sklo umožňuje snadno analyzovat barvu vína, a jemné zúžení skleniček směrem nahoru povzbuzuje k těžení radosti z vůně vína. Díky těmto vlastnostem se dostanete k hluboké chuti oblíbeného nápoje.

Skleničky na víno Krosno 580 ml – Náš produkt se díky své kapacitě a trvanlivosti hodí také k podávání jiných nápojů než vína. Pokud jde o prezentaci – naše skleničky zaujmou i ty nejnáročnější příznivce krásy. Nejen víno, ale všechny ostatní chlazené nápoje nebo dokonce voda v nich vypadají velmi dobře. Díky kvalitě skla – výjimečně průhlednému, ale zároveň trvanlivému a vhodnému pro mytí v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Sada 6 skleniček na víno – praktické při rodinných obědech a přijímání hostů.
  • Elegantní design – hodí se ke každému stylu stolování.
  • Možnost mytí v myčce – ušetříte čas s ručním mytím.
  • Univerzálnost – v nich můžete podávat jak nápoje, tak i dezerty.

KROSNO Sklenice na červené víno a nápoje Harmony

Sklenice na červené víno – móda, která nezmizí – Elegantní sklenice z kolekce Harmony byly navrženy pro červené víno. Jejich harmonický tvar ladí s průhledností skla. To je prémiová kvalita, která je viditelná pouhým okem. Velké sklenice na červené víno 580 ml umožňují si vychutnat takové množství nápoje, jaké právě chcete. Díky průhlednému sklu je možné neomezeně zkoumat barvu vína, mírné zúžení sklenic nahoře vybízí k získávání potěšení z aromatických tónů vína. Díky těmto vlastnostem proniknete do hloubky chuti oblíbeného nápoje. 

Sklenice na víno Krosno 580 ml – Díky svému objemu a odolnosti se náš produkt osvědčí také při podávání jiných nápojů než vína. Pokud jde o vzhled – naše sklenice odpovídají vkusu největších milovníků krásy. Nejenom víno, ale všechny ostatní chlazené nápoje, nebo i voda v nich vypadají velmi dobře. Za to vděčíme kvalitě skla – to je výjimečně průhledné a zároveň odolné a vhodné do myčky.

Charakteristické vlastnosti:

  • Sada 6 sklenic na víno – vhodné k rodinným obědům a přijímání hostů.
  • Elegantní design – ladí se všemi styly úpravy stolu.
  • Vhodné do myčky – nemusíte ztrácet čas ručním mytím.
  • Univerzálnost – můžete je použít na nápoje, ale i dezerty.

ÄHNLICHE PRODUKTE