na Whisky a Brandy

Karafy na whisky umožňují efektně podávat tento vznešený nápoj a také umožňují jeho uchovávání způsobem, který prodlužuje jeho čerstvost a zabraňuje jeho vyvětrání.


Elegantní karafy na whisky

Exkluzivní a elegantní karafy na whisky značky KROSNO budou skvěle vypadat jak ve skleněném baru, tak na stole během společenských setkání. Všechny modely byly vyrobeny ručně s nejvyšší péčí o detaily a krásný design. Sortiment zahrnuje čtvercové a kulaté karafy na whisky různých vzorů: také s raženými ozdobami, vzduchovou bublinou zatavenou v tlustém dně a ledovou strukturou na stěnách. Velmi zajímavou volbou bude exkluzivní karafa na whisky s zaobleným dnem, která způsobuje, že nádoba se jemně kolébá, ale nepřevrátí se. Společně se sklenicemi ze sady vytvoří velmi efektní sadu, proto stojí za to také prohlédnout celou nabídku skla na whisky.


Karafy na whisky značky KROSNO

Nabídka zahrnuje modely s dlouhými hrdly, které jsou v dolní části břichaté, což je vhodnější pro mladou whisky, jakož i ty s tlustším a kratším hrdlem, doporučené hlavně pro starší destiláty. To vše znamená, že praví znalci whisky ocení karafy značky KROSNO.

˅