KROSNO Fjord Karafa na whisku, 950 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNDcyYjRhMGY5YjViMzA3OTA0NjI5ZDZkY2M1NTZlZjA3ZDJiNzBjNTk5ZjI3ZjFhMjI2NjZlYzk1ZjI4NmYxN3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMDQ6MTQ6MDguMTQ1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVA5dVB5QmhVWFdvUGVBUnBpVHNhSmtRVzJ4Q2g4LWc1a29KZ1JVd2Y4TVFzQzEwbkh0UHYzcE1tSDRFRkhsUGhXOGZKLUtnTDF4dEhLT3VBdm9GMUZ1Qjh4RXJBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNDcyYjRhMGY5YjViMzA3OTA0NjI5ZDZkY2M1NTZlZjA3ZDJiNzBjNTk5ZjI3ZjFhMjI2NjZlYzk1ZjI4NmYxN3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDRUMDQ6MTQ6MDguMTQ1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVA5dVB5QmhVWFdvUGVBUnBpVHNhSmtRVzJ4Q2g4LWc1a29KZ1JVd2Y4TVFzQzEwbkh0UHYzcE1tSDRFRkhsUGhXOGZKLUtnTDF4dEhLT3VBdm9GMUZ1Qjh4RXJBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

120 mm

Výška

265 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

950 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F096763095006010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Fjord Karafa na Whisky – praktický doplněk pro milovníky whisky, stejně jako nádherný dekorativní prvek, který obohatí každý interiér

Ručně Vyráběná Karafka na Whisky – Jste milovníkem silných alkoholických nápojů? Ochutnávka whisky může být skutečným potěšením, neboť umožňuje odhalit hloubku chuti a vůně. Skotská, americká, irská, velšská či japonská – ať už je vaším oblíbeným typem whisky kterákoli, exkluzivní karafka z řady FJORD díky průhlednosti skla jistě dokonale zvýrazní její barvu. Tato karafka je vyrobena ručně, proto doporučujeme její ruční mytí.

Designová sada ručně vyráběná pro otevřený bar – Karafky na whisky od Krosno Glass (950 ml) z řady FJORD spojují eleganci s moderností. Tloušťka dna upoutá pozornost svými charakteristickými prohlubněmi, které připomínají ledové krystaly. Tuto hrubou strukturu mají i sklenice z této kolekce, takže spolu tvoří jedinečnou sadu, která může být hlavním prvkem ve vašem baru nebo ve vitríně v jídelně. Hodí se také jako praktický dárek pro někoho, kdo si váží vznešených alkoholů.

Karafka na whisky (950 ml) by měla být naplněna maximálně do poloviny, aby se uchovala co nejlepší chuť nápoje (větší přívod kyslíku může zeslabit charakter whisky). Nezapomeňte na to při výběru sklenice pro ochutnávku alkoholu.

Na co si dát pozor:

  • Ruční výroba – pečlivě zpracovaná forma karafky je výsledkem precizní ruční práce.
  • Průhledné sklo Crystalline – perfektně zvýrazňuje hlubokou barvu whisky.
  • Zajímavý design – charakteristická struktura dna s prohlubněmi.
  • Brusený skleněný uzávěr – dlouhodobě uchovává vůni nápoje.

KROSNO Karafa na whisku Fjord

Exkluzivní karafa na whisku ze všech oblastí světa – Máte rádi ostřejší nápoje? Degustace whisky může být skutečné potěšení, neboť umožňuje objevit hloubku chuti a vůně. Skotská, americká, irská, velšská, nebo japonská – bez ohledu na to, jakou whisky máte rádi, díky průhlednosti skla exkluzivní karafa řady Fjord bude jistě dokonale prezentovat její barvu. Karafa se vyrábí ručně, proto ji není doporučeno mýt v myčce.

Designová ručně vyrobená sada do otevřeného baru – Karafy na whisku Krosno Glass (950 ml) řady Fjord jsou spojením elegance a modernosti. Masivní dno přitahuje pozornost charakteristickými prohlubněmi, které se podobají ledovým krystalům. Sklenice z této kolekce mají také tuto drsnou strukturu, proto společně vytvoří výjimečnou sadu, která může zaujmout místo ve vašem baru nebo vitríně v jídelně. Velmi dobře se osvědčí také jako praktický dárek pro milovníka ušlechtilých lihovin.
Karafa na whisku (950 ml) by měla být prázdná nejvýše z poloviny, aby byl zachován co nejlepší chuť nápoje (větší přístup vzduchu může degradovat vlastnosti whisky). To je nutné si uvědomit při výběru skleněných produktů pro degustovaný nápoj.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Ruční výroba – pečlivě zpracovaný tvar je výsledkem precizní ruční práce.
  • Průhledné sklo Crystalline – dokonale zvýrazní barvu whisky.
  • Zajímavý design – charakteristická struktura dna s prohlubněmi.
  • Skleněná broušená zátka – déle zadrží aroma nápoje.

ÄHNLICHE PRODUKTE