KROSNO Fjord Sklenice na whisku, Sada 6, 370 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

88 mm

Výška

93 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

370 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F68C202030001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Fjord Sada sklenic na whisky o objemu 370 ml – kombinaci stylového designu a praktičnosti

Designerský skvost, který zaujme na první pohled – to jsou sklenice na whisky z kolekce FJORD od Krosno Glass o objemu 370 ml. Unikátní vzhled těchto sklenic je dán detaily, které připomínají ledové krystaly na dně každé sklenice, což jim dodává jedinečný charakter. Tento set by neměl chybět v žádném baru pravého milovníka whisky. Balení obsahuje 6 sklenic vyrobených z prvotřídního Crystalline skla, které dokonale odráží světlo, čímž zvýrazňuje hloubku a barvu ušlechtilého nápoje. Sklenice nevyžadují speciální péči a jsou vhodné pro mytí v myčce.

Estetika na Nejvyšší Úrovni – Elegantní sklenice na whisky s efektem ledových krystalů (370 ml) z kolekce FJORD jsou ideálním řešením pro milovníky silných nápojů a luxusního designu. Tloušťka dna a precizně broušený okraj zajišťují, že každý doušek whisky je opravdu nezapomenutelný zážitek. Tento set sklenic skvěle ladí s karafkou ze stejné kolekce a je vytvořen pro milovníky skandinávského stylu a designových řešení.

Důležité Vlastnosti Sklenic FJORD:

  • Precizně broušené okraje – sklenice jsou dokonale zpracované.
  • Design s efektem ledových krystalů na dně – dodává sklenicím charakteristický vzhled, typický pro tuto kolekci.
  • Crystalline sklo – zaručuje dokonalou průhlednost a umožňuje vyniknout barvě whisky.
  • Vhodné pro mytí v myčce – snadná a rychlá příprava sklenic pro další použití.

KROSNO Stylové sklenice na whisku Fjord

FJORD – krystal ledu zatavený ve skle – Designový tvar, který přitahuje pozornost – prohlubně ve dně připomínají krystaly ledu a činí, že sklenice na whisku Krosno Glass (370 ml) z kolekce Fjord jsou neopakovatelné. Právě proto nesmí chybět v baru žádného milovníka ostřejšího pití. Sada obsahuje 6 sklenic – všechny jsou vyrobeny z kvalitního skla Crystalline, které dokonale odráží paprsky světla a zvýrazňuje hloubku ušlechtilé barvy whisky. Sklenice nevyžadují zvláštní zacházení – můžete je mýt v myčce.

Estetika nejvyšší úrovně – Stylové sklenice na whisku (370 ml) jsou řešením pro milovníky ostřejšího pití a luxusního designu. Masivní dno a precizně broušený okraj učiní z degustace whisky skutečně výjimečný zážitek. Sada sklenic dokonale ladí s karafou ze stejné kolekce. Řada Fjord byla vyvinuta pro milovníky skandinávského stylu a designových řešení.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Broušený okraj – sklenice jsou precizně zpracované. 
  • Prohlubně ve dně připomínají krystaly ledu – tento design je pro tuto kolekci charakteristický.
  • Sklo Crystalline – dokonale průhledné, zvýrazňující barvu nápoje.
  • Vhodné do myčky – jednoduše a rychle připravíte sklenice na další použití.

ÄHNLICHE PRODUKTE