KROSNO Legend Sklenice na whisku, Sada 6, 250 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMGJlZTJiZWYxMzE2MzI1OWU4ZjIzZjEwYTI1MWYxMWM0MTMyZjE5OTYyN2UwZGZiMWMwMWU3ZmUyM2IwOWQ4OHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDUtMjhUMDg6MzI6MzkuODUzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBaV2pPb3ZwYk9NMGV0S0ZyMElicFF6WGVpTnhHUUpMLWFYTWdQQlZqR2poRHcyQlM3Unk4Qm9VUUFHQjloN2U4Z1pWUTRzWFNWaWxITFRFclN5Rmh3dEFxUXZBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMGJlZTJiZWYxMzE2MzI1OWU4ZjIzZjEwYTI1MWYxMWM0MTMyZjE5OTYyN2UwZGZiMWMwMWU3ZmUyM2IwOWQ4OHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDUtMjhUMDg6MzI6MzkuODUzWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBaV2pPb3ZwYk9NMGV0S0ZyMElicFF6WGVpTnhHUUpMLWFYTWdQQlZqR2poRHcyQlM3Unk4Qm9VUUFHQjloN2U4Z1pWUTRzWFNWaWxITFRFclN5Rmh3dEFxUXZBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

82 mm

Výška

100 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

250 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F18C183025001130

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Legend Sklenice na whisky 250 ml – vhodné jak pro degustaci tradiční whisky, tak pro podávání moderních koktejlů

Ekskluzivní Sklenice na Whisky pro Milovníky Kvality – Pro ty, kdo vyhledávají nekompromisní eleganci a kvalitu, kolekce LEGEND od Krosno Glass nabízí exkluzivní sklenice na whisky o objemu 250 ml. Tento kompletní set sklenic je ideální pro degustace whisky a stane se dominantním prvkem na každém stole. Díky použití vysoce transparentního Crystalline skla, je barva whisky dokonale viditelná a sklenice tak přispívají k plnému vychutnání chutě a aroma každého doušku.

Elegance a Funkčnost v Harmonickém Spoju – Kulaté sklenice na whisky s objemem 250 ml z kolekce LEGEND se vyznačují hladkým okrajem a dekorativním detailem v podobě otvoreného vzduchového bublinku, umístěného v masivním dně. Ruční výroba každé sklenice zaručuje její jedinečnost a kvalitu, což činí tento set skvělým dárkem pro každého milovníka whisky. Přestože se jedná o ruční výrobu, doporučujeme ruční mytí pro zachování dokonalého vzhledu a dlouhé životnosti. Tyto sklenice jsou nejen elegantní, ale také praktické. Vhodná tloušťka skla udržuje konstantní teplotu nápoje, což je zárukou dlouhodobého užitku. Sada sklenic na whisky o objemu 250 ml z řady LEGEND reprezentuje skandinávský styl a precizní zpracování, což z ní činí atraktivní doplněk pro každý otevřený bar.

Co stojí za pozornost:

  • Ruční výroba – každá sklenice je vytvořena s důrazem na detail.
  • Dekorativní vzduchový bublinek v masivním dně – dodává sklenicím unikátní charakter.
  • Crystalline sklo – vynikající trvanlivost a perfektní průhlednost.
  • Ideální jako dárek – pro milovníky whisky a kvalitních nápojů.

KROSNO Sklenice na whisky Legend

Řada LEGEND: vyvinutá pro milovníky whisky – Ty, kdo hledají nadčasovou eleganci, určitě zaujme výjimečný design sklenic na whisky řady Legend, které dokonale vypadají s karafou ze stejné kolekce. Tato sada patří na každý stůl při degustaci whisky. Milovníci ostřejších nápojů si všimnou barvy nápoje, dokonale viditelné díky průhlednému sklu Crystalline, které hezky prezentuje obsah skleniček. 

Nadčasová elegance ve spojení s funkčností – Kulaté sklenice na whisku 250 ml mají hladký okraj a ozdobný detail v tlustém dnu – zatavenou otevřenou bublinu vzduchu. Ručně vyráběné sklenice jsou vhodný dárek pro milovníky whisky. Jedná se o rukodělný výrobek, proto je vhodné je mýt ručně. Tyto sklenice v sobě spojují estetiku a funkčnost. Silné sklo umožňuje udržet stálou teplotu nápoje dlouhou dobu, garantuje také dlouhou životnost sklenic. Sada sklenic na whisku 250 ml řady Legend se inspiruje skandinávským stylem, díky preciznímu zpracování bude zajímavou ozdobou otevřeného baru.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Ruční výroba – zpracování s důrazem na nejmenší detaily, 
  • Ozdobná bublina vzduchu v masivním dnu – odlišuje sklenice od jiných produktů tohoto typu. 
  • Sklo Crystalline – odolné a dokonale transparentní.

ÄHNLICHE PRODUKTE