KROSNO Caro karafa na whisku, 1000 ml, Rukodělný

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzdkZDI0ZTIzODgwYjk3NDhlNWNhOWRmYTI2ZDljMWI3YjkzNTA4MzdkODRjNTMyM2E3ZmRjMzI4Nzk3OTVkNHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTY6NDM6NDMuODE3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1SQzM1TnJxc1pkUWVrWkU3N2JhMGVYQXBhTGZkMG91YXlQazhjTkQ0SmYtT3BIRmxqTEFuYmJEVjZlVGZjS2R2SVk4YVV1WGJCZ0QtaWxobGtUNkFLMnBUYVR3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzdkZDI0ZTIzODgwYjk3NDhlNWNhOWRmYTI2ZDljMWI3YjkzNTA4MzdkODRjNTMyM2E3ZmRjMzI4Nzk3OTVkNHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTY6NDM6NDMuODE3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1SQzM1TnJxc1pkUWVrWkU3N2JhMGVYQXBhTGZkMG91YXlQazhjTkQ0SmYtT3BIRmxqTEFuYmJEVjZlVGZjS2R2SVk4YVV1WGJCZ0QtaWxobGtUNkFLMnBUYVR3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

97 mm

Výška

220 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

1000 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F092101100009010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Caro Luxusní karafa na whisky – čistota a průhlednost skla, dekorace pro každý interiér

Skleněná karafka na whisky pro znalce – Každý znalec dobré whisky ví, že tento nápoj by se měl pít s náležitým respektem – ne míchat jej s perlivými nápoji, ale degustovat v speciálně pro tento účel vytvořených sklenicích. Nezbytným prvkem sady každého milovníka whisky je také karafka. Pro milovníky tohoto ušlechtilého alkoholu jsme vytvořili exkluzivní skleněnou karafku na whisky 1000 ml z kolekce CARO. Nejenže se elegantně prezentuje na stole, v domácím baru nebo vitríně, ale také umožňuje plně vychutnat chuť a aroma whisky. Pečlivě tvarovaná kulatá zátka chrání nápoj před větráním a průhledné sklo umožňuje posoudit barvu whisky před její degustací.

Ručně vyrobená karafka na whisky Krosno Glass 1000 ml – Přesné zpracování a elegantní design jsou výsledkem ruční výroby. Tato karafka na whisky 1000 ml je vyrobena z tlustého, pevného skla Crystalline, při jehož výrobě nepoužíváme olovo ani jiné těžké kovy. Aby ruční práce zůstala zachována v jejím plném lesku po mnoho let, doporučujeme ruční mytí.

Na co si dát pozor:

  • Ruční výroba – ruční práce zaručuje precizní zpracování.
  • Exkluzivní design – karafka bude ozdobou každého stolu, baru nebo vitríny.
  • Bezołowiowe szkło Crystalline – bezpečné pro zdraví a ideálně průhledné.
  • Ideální dárek pro znalce whisky – karafka umožňuje ještě plnější a elegantnější degustaci whisky.

KROSNO Skleněná karafa na whisku Caro

Skleněná karafa na whisku pro znalce – Každý znalec kvalitní whisky ví, že s tímto nápojem je potřeba zacházet s náležitým respektem – není vhodné ji míchat se sycenými nápoji, ale vychutnávat si ji ze speciálních skleniček. Nedílnou součástí sady pro každého milovníka whisky je také karafa. Pro milovníky tohoto ušlechtilého alkoholického nápoje jsme vytvořili exkluzivní skleněnou karafu na whisku 1000 ml z kolekce CARO. Nejenom elegantně vypadá na stole, domácím baru nebo vitríně, ale také uvolní z whisky plnou chuť a aroma. Dobře sedící kulatá zátka zabraňuje zvětrávání nápoje a transparentní sklo dovoluje zhodnotit barvu whisky před degustací. 

Ručně zdobená karafa na whisky Krosno Glass 1000 ml – Precizní zpracování a elegantní design jsou efektem ruční výroby. Karafa na whisky 1000 ml vzniká ze silného pevného skla Crystalline, při jehož výrobě není používáno olovo ani jiné těžké kovy. Aby si tento ruční výrobek zachoval svůj lesk dlouhou dobu, je vhodné je mýt ručně.

Charakteristické vlastnosti:

  • Ruční výroba – rukodělná výroba je zárukou precizního zpracování.
  • Exkluzivní design – karafa bude ozdobou stolu, baru nebo vitríny.
  • Bezolovnaté sklo Crystalline – bezpečné pro zdraví a dokonale transparentní.
  • Dokonalý dárek pro milovníka whisky – karafa umožňuje si vychutnat whisku ještě komplexněji a elegantněji.

ÄHNLICHE PRODUKTE