na Zmrzlinu a Dezerty

Poháry a malé mísy na zmrzlinu a dezerty jsou nádobí, které by rozhodně nemělo chybět v žádné domácnosti. Elegantní skleněné poháry na zmrzlinu KROSNO jsou moderní nádoby na dezerty, které těší oko. Malé salátové mísy na noze se navzdory zdání hodí nejen v létě, ale po celý rok. Tyto dezertní pohárky nadchnou hosty a oživí i jednoduché svačiny během domácího večírku. V horkých dnech je využijte k podávání zmrzliny a lehkých, osvěžujících ovocných salátů, zatímco na podzim nebo v zimě – k servírování domácích dezertů v podobě pudinku, želé, šlehačky s ořechy a dalších sladkostí.


Skleněné poháry na dezerty

Aby dezerty, želé, musy a zmrzlina vypadaly obzvláště lákavě, je třeba je správně servírovat. Jednoduchým, ale účinným způsobem, jak podávat barevné dezerty, je použití skleněných pohárů na dezerty. Mezi produkty dostupnými v bohaté nabídce značky KROSNO můžete najít mimo jiné stylové skleněné mísy a poháry na dezerty na nízké noze v jednoduchém, ale velmi elegantním designu, které jistě zaujmou zejména příznivce minimalistického stylu a nadčasových, jednoduchých forem. Skleněný pohár na zmrzlinu KROSNO můžete objednat ve verzi klasické jako miska na dezerty a ve verzi na noze. Široká škála tvarů a velikostí nádob umožňuje každému přizpůsobit sklo stylu svého nádobí. V nabídce naleznete jak velké skleněné nádoby na dezerty, tak praktické poháry na zmrzlinu pro podávání sladkých pochoutek na letních večírcích.


Poháry na dezerty KROSNO

Jsou to jak tradiční poháry na dezerty – skleněné a průhledné, tak i elegantní poháry na zmrzlinu nebo moderní mísy vyrobené z barevného skla. Poháry na zmrzlinu KROSNO nabízíme v sadách po 6 kusech, aby vám bylo snazší servírovat dezerty pro všechny vaše hosty. Každá mísa a pohár na zmrzlinu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, průhledného skla, které má vysokou odolnost proti poškození a ideálně zvýrazňuje připravené dezerty. Elegantní design a pohodlná, prostorná mísa zajistí, že všechny mísy na zmrzlinu a dezerty KROSNO se na stole nádherně prezentují a že si vychutnávání dezertu užijete ještě více.

˅