na Long Drinky a Koktejly

Díky pitným sklenicím KROSNO můžete vytvořit krásnou a moderní dekoraci stolu. Vysoké sklenice na long drinky, precizně vyrobené z čirého skla a minimalistické ve tvaru, jsou perfektní jak pro elegantní oslavy, tak pro každodenní použití. Milovníci rafinovaného stylu si oblíbí vysoké, rovné sklenice. Je to model, ve kterém můžete servírovat vodu, džusy i různé typy nápojů s jistotou, že nápoje budou prezentovány adekvátně.


Moderní a exkluzivní pitné sklenice KROSNO

Nízké sklenice s moderní formou – které se směrem nahoru zužují – budou jemným, avšak nápadným prvkem každého jídelního setu. Ručně formované sklenice na long drinky s dekorativní, točenou optikou jistě stanou ozdobou sbírky každého milovníka propracovaných detailů, který se rád obklopuje krásnými předměty.


Jaké pitné sklenice a koktejlové mísy vybrat?

Pokud má být drink nebo koktejl po celou dobu velmi studený – vyplatí se zvolit sklenici s nohou nebo s tlustým dnem (tím se teplota v sklenici tak rychle nezmění pod vlivem tepla ruky). Rychlejší nebo pomalejší uvolňování aroma nápoje umožní sklenice, která se směrem nahoru nebo dolů zužuje. Milovníci nápojů s mnoha ingrediencemi by měli sáhnout po velkých sklenicích pro nejvýstřednější koktejly. Aby jste se dozvěděli více, navštivte příspěvek na blogu KROSNO – jaké sklenice vybrat pro který nápoj nebo koktejl?

˅