KROSNO Blended Sklenice long drink, Sada 6, 350 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

71 mm

Výška

145 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

350 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F689535035025000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Blended Sklenice longdrink – kombinaci stylu, kvality a praktičnosti

Stylová Sklenice na Long Drink – Sklenice na long drink o objemu 350 ml je ideálním řešením pro ty, kteří si cení estetiky a funkčnosti. Vyrobená je z nejkvalitnějšího skla, které zajišťuje nejen krásný vzhled, ale také odolnost a trvanlivost. Díky jejímu klasickému tvaru a elegantní jednoduchosti se rychle stane vaší první volbou pro každou příležitost – od intimních setkání s přáteli až po větší večírky a oslavy. Unikátní průhlednost skla umožňuje dokonalou viditelnost obsahu sklenice, což znamená, že si můžete užít pohled na váš nápoj.

Sklenice na Long Drink pro Náročné – Sklenice na long drink 350 ml z kolekce BLENDED je nabídkou pro náročné osoby hledající produkty nejvyšší kvality. Je vyrobena s důrazem na nejmenší detaily, což ji činí výjimečnou ve své kategorii. Je to ideální sklenice pro drinky, ale hodí se i pro podávání dalších nápojů. V každém případě vám poskytne zážitek z pití na zvláštní úrovni.

Na co si dát pozor:

  • Sada 6 sklenic – ideální počet pro přijímání hostů.
  • Minimalistický design – hodí se pro každou příležitost.
  • Průhledné sklo – okouzluje svou kvalitou.
  • Možnost mytí v myčce – ušetří váš čas a vodu.

KROSNO Sklenice long drink na nápoje Blended

Stylová sklenice na míchané nápoje – Sklenice long drink 350 ml je dokonalé řešení pro ty, kdo mají rádi estetiku a funkčnost. Je vyrobená z nejkvalitnějšího skla, které zajišťuje nejenom hezký vzhled, ale také odolnost a dlouhou životnost. Díky svému klasickému tvaru a elegantní jednoduchosti se rychle stane vaší první volbou pro každou příležitost – počínaje komorními setkáními přátel a konče většími slavnostmi a akcemi. Výjimečně průhlednost skla zajišťuje dokonalou viditelnost obsahu sklenice, díky čemuž si můžete užívat pohled na svůj nápoj.

Sklenice na koktejly pro náročné – Sklenice long drink 350 ml z kolekce Blended jsou určeny pro náročné uživatele, kteří hledají výrobky nejvyšší kvality. Je vyrobená s důrazem na ty sebemenší detaily, díky čemuž je svým způsobem výjimečná. Je to ideální sklenice na koktejly, která je ale vhodná také na servírování jiných nápojů. V každém případě zajistí, že si vychutnáte svůj nápoj výjimečným způsobem.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic – optimální počet pro přijímání hostů.
  • Minimalistický design – vhodný pro každou příležitost.
  • Průhledné sklo – zaujme svou kvalitou.
  • Je vhodné do myčky, čímž ušetříte svůj čas i vodu. 

ÄHNLICHE PRODUKTE