KROSNO Blended Perlové sklenice na nápoje, Sada 6, 510 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

88 mm

Výška

150 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

510 ml

Barva

Perlovy

Index

F68A575051014010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Blended Rainbow Opalizující Skleničky na nápoje – Efektní duhové zdobení, která vyvolává efekt wow

Perleťové skleničky na nápoje 6 ks 510 ml – Exkluzivní sada velkých perleťových skleniček RAINBOW o objemu 510 ml byla vyrobena z nejvyšší kvality skla Crystalline. Vynikají díky speciálnímu povlaku s duhovým leskem, který z nich činí pravý skvost. Tyto skleničky vás okouzlí krásou, která odráží světlo v milionech barev a přitahuje pozornost. Voda, drinky a další studené nápoje podávané v těchto opalizujících skleničkách získají na eleganci a přidají půvab každému stolu, bez ohledu na jeho styl.

Dekorativní skleničky – krásné a praktické – Sada byla navržena tak, aby nejen vypadala stylově, ale také se pohodlně držela v ruce. Třpytivé, dekorativní skleničky na nápoje 510 ml se perfektně hodí jak pro elegantní příjem, tak pro každodenní používání. Jsou unikátní, a proto představují dokonalý doplněk každého domova. Jejich neopakovatelný design určitě přitáhne pozornost vašich hostů a udělá dojem. Díky výrobě z nejvyšší kvality materiálů a použití inovativní technologie povlaku si skleničky zachovávají svou krásu po dlouhou dobu.

Na co si dát pozor:

 • Pohodlná kapacita 510 ml – vhodná pro různé nápoje.
 • Efektní duhové zdobení – originální prvek, který vyvolává efekt wow.
 • Pohodlně padnou do ruky – budete je často a rádi používat.
 • Vyrobena ze skla Crystalline – odolná a dokonale průhledná.
 • Stabilní dno – usnadňuje každodenní používání skleničky.
 • Doporučuje se ruční mytí.
 • Náhradní obal – bez označení kolekce RAINBOW.

KROSNO Ozdobné sklenice na nápoje Blended Rainbow

Perlové sklenice na nápoje 6 ks 510 ml – Exkluzivní sada velkých perlových sklenic RAINBOW s objemem 510 ml je vyrobená z nejkvalitnějšího skla Crystalline. Odlišují se speciální vrstvou s duhovým leskem. Díky ní vás tyto sklenice zaujmou svou krásou, která odráží paprsky světla v milionech barev a přitahuje pozornost. Voda, míchané nápoje a jiné studené nápoje naservírované v těchto opalizujících sklenicích získají na eleganci a dodají kouzlo každému stolu, bez ohledu na styl, v jakém bude prostřen. 

Ozdobné sklenice hezké a praktické – Sada byla navržena tak, aby nejenom stylově vypadala, ale i pohodlně seděla v ruce. Lesklé ozdobné sklenice na nápoje 510 ml se dokonale osvědčí na elegantní oslavě i při každodenním používání. Jsou unikátní, proto představují dokonalý doplněk každé domácnosti a jejich neopakovatelný design si jistě získá pozornost vašich hostů a udělá na ně dojem. Díky použití nejkvalitnějších materiálů a inovativní technologie povrchové úpravy zůstanou tyto sklenice hezké dlouhou dobu.

Charakteristické vlastnosti: 

 • Komfortní objem 510 ml – jsou vhodné na různé nápoje.
 • Efektní duhové zdobení – originální prvek, který vyvolává wow efekt. 
 • Pohodlně se drží – budete je používat často a rádi.
 • Jsou vyrobeny ze skla – odolné a dokonale transparentní.
 • Stabilní dno – usnadňuje každodenní používání sklenice. 
 • Je doporučeno ruční mytí.
 • Náhradní obal – bez označení kolekce RAINBOW.

ÄHNLICHE PRODUKTE