KROSNO Pure Rainbow Karafa na vodu, 900 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMGExYTYzMjJkMzJlYTJiOTdjNDBjNzE1YTAxZjViMzFkMGI1NTdlYzgyNzVjNTExMjRiZWI4OTVkYWE3YmI5ZHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDhUMDE6MDM6NTEuNjcwWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBnTk1JdmlGRUZLeEhZQTUzSGlkYlRzVHlPT3dFa1JsTnZVLVI1RFpON05NeTdkY1dxS3BKSmo0NXoyRXQwdkE2bUNLVnNISVhZbWViamZXVnZTUFZMWnR4SXp3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMGExYTYzMjJkMzJlYTJiOTdjNDBjNzE1YTAxZjViMzFkMGI1NTdlYzgyNzVjNTExMjRiZWI4OTVkYWE3YmI5ZHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDctMDhUMDE6MDM6NTEuNjcwWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBnTk1JdmlGRUZLeEhZQTUzSGlkYlRzVHlPT3dFa1JsTnZVLVI1RFpON05NeTdkY1dxS3BKSmo0NXoyRXQwdkE2bUNLVnNISVhZbWViamZXVnZTUFZMWnR4SXp3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

88 mm

Výška

230 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

900 ml

Barva

Perlovy

Index

F593950090047I40

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure Rainbow Karafa – ideální doplněk pro každého, kdo chce oživit svůj stůl a zároveň zajistit funkčnost při podávání nápojů

Unikátní a Praktický Doplněk – Duhová Karafa na Vodu – Karafa na vodu může být výjimečná – a náš produkt je toho dokonalým příkladem. Všimněte si detailů: štíhlý tvar karafy, moderní design, optimální objem. To, co nejvíce zaujme, uvidíte při pozorném pohledu na karafu - jedinečnou barvu, nebo spíše duhový efekt. Na láhvi je stejně okouzlující jako na obloze. S tak kvalitním doplňkem vyjádříte svůj jedinečný styl a ozdobíte stůl.

Karafa na Vodu Krosno 900 ml – Do karafy na vodu 900 ml z řady RAINBOW můžete nalít také džus nebo jiný oblíbený nápoj. Klasický tvar a možnost pohodlného uchopení karafy vám usnadní její používání v každé situaci. Sklo, z kterého je vyrobena, se vyznačuje odolností a odolností proti poškrábání. Nicméně kvůli tvaru doporučujeme ruční mytí - déle si tak užijete výjimečnou karafu.

Na co si dát pozor:

  • Moderní design – proto karafa slouží také jako krásný dekorativní doplněk do interiéru.
  • Unikátní detail – duhový efekt na skle.
  • Naše doporučení – ideální nápad na originální dárek.
  • Doporučené ruční mytí.

KROSNO Perlová Karafa na vodu Pure Rainbow

Unikátní a praktický doplněk karafa na vodu s efektem duhy – Karafa na vodu může být výjimečná – a náš produkt je toho dokonalým důkazem. Všimněte si detailů: štíhlý tvar karafy, moderní design, optimální velikost. To nejzajímavější spatříte po důkladném prohlédnutí si karafy – je to unikátní barva, nebo spíše efekt duhy. Na karafě je stejně úchvatný jako na obloze. Pomocí tak kvalitního doplňku vyjádříte svůj unikátní styl a ozdobíte svůj stůl.

Karafa na vodu Krosno 900 ml – Karafu na vodu 900 ml z řady Rainbow můžete také naplnit šťávou nebo jiným nápojem, který máte rádi. Její klasický tvar a možnost snadného uchopení vám usnadní používání této karafy v každé situaci. Sklo použité pro její výrobu se vyznačuje pevností a odolností proti poškrábání. Kvůli jejímu tvaru doporučujeme ruční mytí – déle si užijete výjimečnou karafu.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Moderní design – proto tato karafa bude také hezkou ozdobou interiéru.
  • Unikátní detail – efekt duhy na skle.
  • Naše doporučení – bude to originální dárek.
  • Doporučuje se mýt ji ručně.

ÄHNLICHE PRODUKTE