KROSNO Pure Skleněná Váza, Výška 24 cm

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

98 mm

Výška

240 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F73C735024001000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure Květinová váza 24 cm – univerzální design a dostupná cena

Základní skleněná váza, která by neměla chybět v žádném domově.

Skleněná váza z kolekce Pure značky KROSNO má výšku 24 cm a průměr u základny téměř 10 cm (průměr otvoru je 70 mm). Široká základna jí zajišťuje stabilitu. Váza Pure byla vyrobena automatickou metodou, což zaručuje velmi atraktivní cenu. Květinová váza Pure je skvělou volbou nejen do domácnosti, ale také do kanceláří, restaurací, hotelů nebo kaváren.

Váza Pure je ideální pro ty, kteří hledají funkční a esteticky příjemnou vázu, která se hodí do jakéhokoliv prostředí a nabízí neomezené možnosti dekorace. Její univerzální design a dostupná cena ji činí vhodnou pro širokou škálu použití, od domácích dekorací po aranžování v komerčních prostorách.

Můžete ji také využít pro vytvoření krásných sezónních dekorací:

 • V létě vytvořte letní kompozici s drobným, světlým pískem, mušlemi nalezenými na pláži a malými kameny.
 • Na podzim ji naplňte šiškami, kaštany a zelenými kousky mechu.
 • V zimě z ní vytvořte efektní lampion! Stačí vložit do ní malé bateriové světýlka a vánoční ozdoby: koule nebo malé hračky.
 • Na jaře do ní vložte buket tulipánů nebo narcisů. Nic víc nepotřebujete!

Na co si dát pozor:

 • Jednoduchý tvar
 • Vysoká
 • Stabilní základna
 • Atraktivní cena

KROSNO Váza 24 cm kolekce Pure

DOPŁNĚK PRO KAŽDÝ INTERIÉR – Váza Pure je vynikající volbou nejen pro domov, ale také pro kancelář, restauraci, hotel nebo kavárnu.

JEDNODUCHÝ TVAR A STABILNÍ ZÁKLADNA – Skleněná váza z kolekce Pure od KROSNO má výšku 24 cm a základnu s průměrem menším než 10 cm (průměr otvoru je 70 mm). Široká základna jí dodává stabilitu.

ATRAKTIVNÍ CENA – Váza Pure byla vyrobena pomocí automatické metody, což zaručuje velmi atraktivní cenu.

MOŽNOST POUŽITÍ PRO SEZÓNNÍ DEKORACE:

 • V létě připravte dovolenkovou kompozici z jemného, světlého písku, mušlí nalezených na pláži a malých oblázků.
 • Podzimní dekoraci můžete vytvořit naplněním vázy šiškami, kaštany a zelenými částmi mechu.
 • V zimě z ní vytvořte spektakulární lucernu! Stačí do ní vložit malé světla na baterie a vánoční ozdoby: koule nebo malé hračky.
 • Na jaře se určitě postarejte o to, aby v ní bylo růžové nebo narcisové kytice. Nic víc není třeba!

ÄHNLICHE PRODUKTE