KROSNO Pure Sklenice na červené víno, Sada 6, 390 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

82 mm

Výška

199 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

390 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

FKMA357035022000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure Kolekce pohárů na červené víno – ideální kombinaci elegance, praktičnosti a kvality ve svém stolování

Poháry na Červené Víno – Oslavujte Výjimečné Okamžiky – Červené víno je symbolem elegantních večeří, romantických večerů ve dvou nebo bezstarostných setkání s přáteli. Uctěte tyto výjimečné okamžiky a plně ocěňte chuť oblíbeného vína – potřebujete k tomu vhodné poháry. Poháry na červené víno o objemu 390 ml z kolekce PURE jsme navrhli s ohledem na milovníky tradičního designu. Jejich štíhlý tvar, vysoká nožka, kalich se zužující směrem nahoru a stabilní podstavec jim dodávají elegantní vzhled a zaručují, že se skvěle hodí do aranžmá vašeho stolu.

Elegantní Jednoduchost Pohárů na Červené Víno 390 ml – Poháry na červené víno z kolekce PURE jsou výjimečné především díky své jednoduchosti. Minimalistický design a průhledné sklo zajišťují, že mají nadčasový charakter, který nikdy nevyjde z módy. Navíc velký kalich umožňuje dostatečný kontakt vína se vzduchem, což zajišťuje bohatší degustační zážitek, díky kterému se víno stává jemnější a hladší. Aby byly tak minimalistické poháry trvanlivé a pohodlné v používání, použili jsme k jejich výrobě sklo Crystalline. Díky tomu můžete poháry umývat v myčce, a to bez rizika poškrábání nebo matování.

Na co si dát pozor:

  • Sada 6 pohárů – abyste si mohli užívat výjimečné chvíle ve společnosti.
  • Klasický design – minimalismus a eleganci nikdy nevyjdou z módy.
  • Sklo Crystalline – zaručuje dlouhodobé užívání krásy a praktičnosti pohárů.
  • Možnost mytí v myčce

KROSNO Sklenice na červené víno Pure

Sklenice na červené víno – oslavujte výjimečné okamžiky – Červené víno se nám pojí se slavnostní večeří, romantickými večery ve dvou nebo bezstarostnými setkáními s přáteli. Oslavte tyto výjimečné okamžiky a plně si vychutnejte chuť oblíbeného vína – k tomu budete potřebovat vhodné sklenice. Sklenice na červené víno 390 ml z kolekce PURE jsme navrhli pro milovníky tradičního designu. Jejich štíhlý tvar, vysoká stopka, kalíšek, který se zužuje nahoru, a stabilní základna jim dodávají elegantní vzhled, který bude určitě ladit se stylem vašeho prostírání.

Elegantní jednoduchost sklenic na červené víno 390 ml – Sklenice na červené víno z kolekce Pure jsou výjimečné především díky své jednoduchosti. Díky svému minimalistickému designu a průhlednému sklu mají nadčasový charakter, který nikdy nevyjde z módy. Dále veliký kalíšek zajišťuje velkou plochu pro kontakt vína se vzduchem, proto dosáhnete plnější degustace, díky které bude víno dělat jemnější a hladší dojem. Tak minimalistické sklenice musí být odolné a komfortní. Tohoto efektu je dosaženo díky použití skla Crystalline. Díky němu můžete mýt sklenice v myčce, aniž by došlo k jejich poškrábání nebo zmatnění. 

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic – abyste si mohli užívat výjimečné okamžiky ve společnosti. 
  • Klasický design – minimalismus a elegance nikdy nevyjdou z módy.
  • Sklo Crystalline – poskytuje záruku, že si budete dlouho užívat krásu a praktičnost těchto sklenic.
  • Možnost mytí v myčce.

ÄHNLICHE PRODUKTE