KROSNO Pure Sklenice na šampaňské, Sada 6, 170 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZDhjOTJmOGJiOWFmMWRlODMwZDA4NjYxMmM4YzU1ZjNkNTFhMzRiOGFlODk2OTI5Y2Q4YmFiZTgxNWNhMGE4NHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDMtMDVUMDE6MDI6MDUuOTY0WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1IZHJhZWpvTUJxUTlBSlRwem1ZTFM4cFM4amF5eWxLdEJ3NXFRaEMyYmJfRWxmNWo2MktZbzlMSExiWUxZcjAwb3hwOXVqNExlSEJvcks2WDkyMTNtUjhQNFFRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZDhjOTJmOGJiOWFmMWRlODMwZDA4NjYxMmM4YzU1ZjNkNTFhMzRiOGFlODk2OTI5Y2Q4YmFiZTgxNWNhMGE4NHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDMtMDVUMDE6MDI6MDUuOTY0WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1IZHJhZWpvTUJxUTlBSlRwem1ZTFM4cFM4amF5eWxLdEJ3NXFRaEMyYmJfRWxmNWo2MktZbzlMSExiWUxZcjAwb3hwOXVqNExlSEJvcks2WDkyMTNtUjhQNFFRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

62 mm

Výška

210 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

170 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

FKMA357017011010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure Skleničky na šampaňské 170 ml – vhodný pro různé styly interiérů a dekorací stolu

Jak oslavit, tak určitě se šampaňským! – Správné skleničky na šampaňské jsou korunou příprav na oslavu zvláštní příležitosti. Pokud se snažíte vybrat nejlepší nápoj, správně vychladit krk lahve a připravit celou atmosféru pro oslavu – skleničky na šampaňské 170 ml Krosno Glass z kolekce PURE budou dokonalým doplněním vašeho úsilí. Není nic příjemnějšího než rozkošovat se chutí šampaňského – a naše skleničky byly vytvořeny právě proto, abyste si to mohli užít plně a se spokojeností. Klasický tvar štíhlé, jemně zužující se nahoru kalichu zajišťuje, že bublinky se z skleničky uvolňují pomalu, takže získáte spoustu času na vychutnávání výjimečného nápoje.

Sada skleniček na šampaňské 170 ml – Sada skleniček na šampaňské je pohodlnou volbou, protože nejraději oslavujeme ve společnosti přátel. Naše skleničky jsou investicí na léta, protože sklo Crystalline vám zaručí klid ohledně škrábanců nebo matnění. Navíc – skleničky jsou vhodné k mytí v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Sada 6 skleniček – protože nejlépe se oslavuje ve společnosti.
  • Klasický design – vhodný pro různé styly interiérů a dekorací stolu.
  • Sklo Crystalline – osvědčené, spektakulárně průhledné, prostě krásné.
  • Možnost mytí v myčce.

KROSNO Sklenice na šampaňské Pure

Když už slavit, tak jedině se šampaňským! – Vhodné sklenice na šampaňské jsou završením příprav k oslavě výjimečné události. Pokud jste už vynaložili úsilí na výběr nejlepšího nápoje, správné nachlazení krčku láhve a přípravu celé oslavy – sklenice na šampaňské 170 ml Krosno Glass z kolekce Pure završí celou vaší práci. Není nic příjemnějšího, než si užívat chuť šampaňského – a naše sklenice vznikly právě k tomu, abyste to mohli udělat lépe a s potěšením. Klasický tvar štíhlého, nahoru se mírně zužujícího kalíšku garantuje, že bublinky vyprchávají ze sklenice pomalu, proto získáte dost času, abyste si užili výjimečný nápoj. 

Sada sklenic na šampaňské 170 ml – Sada sklenic na šampaňské je dobrá volba, protože nejlepší jsou oslavy s přáteli. Naše sklenice jsou investice na dlouhá léta, protože sklo Crystalline je odolné proti poškrábání a zmatnění. Navíc jsou tyto sklenice vhodné do myčky.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic – protože nejlepší jsou oslavy s více lidmi.
  • Klasický design – ladí s různými typy zařízení interiérů a styly prostírání.
  • Sklo Crystalline – osvědčené, úžasně průhledné, zkrátka krásné.
  • Možnost mytí v myčce.

ÄHNLICHE PRODUKTE