KROSNO Pure Sklenice na nápoje, Sada 6, 250 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOGVjNGI0NDhmYTg2NTFjN2EzYjY1MjdmZmZkNDRmNDdhYjY4MGI4ZmYyMjFmMmU0NDAzNmY5NzJkMjMxYjEwZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTM6MzQ6MDIuNDQ2WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBkQWVLUGo0OTJLa3Y3SnNvcTdTTG10elVyYmlxZVpyRjFyLTRja2xiZllEY0JmdnM1N2pzRmZvZkVRc0FuaFdIUC1uZURBaU1Xc3IyUE54RWdnYVZodDFpYnhnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiOGVjNGI0NDhmYTg2NTFjN2EzYjY1MjdmZmZkNDRmNDdhYjY4MGI4ZmYyMjFmMmU0NDAzNmY5NzJkMjMxYjEwZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTM6MzQ6MDIuNDQ2WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBkQWVLUGo0OTJLa3Y3SnNvcTdTTG10elVyYmlxZVpyRjFyLTRja2xiZllEY0JmdnM1N2pzRmZvZkVRc0FuaFdIUC1uZURBaU1Xc3IyUE54RWdnYVZodDFpYnhnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

80 mm

Výška

95 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

250 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F689613025055000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure Kolekce sklenic na nápoje – dokonalé spojení praktičnosti a moderního stylu

Sklenice na Nápoje 250 ml, Ideální pro Chladné Nápoje – Letní osvěžení – klasické sklenice na chladné nápoje. V létě, když teploty mohou dosáhnout až 35 stupňů Celsia, je sklenice s osvěžujícím nápojem a kostkami ledu to, po čem s radostí sáhneme. Uhašení žízně a trocha chladu dokážou zpříjemnit horký den – proto jsou sklenice na chladné nápoje o objemu 250 ml nepostradatelnou součástí každého domova. Jsou vhodné pro každodenní použití, ale také se skvěle hodí pro společenské akce a elegantní oslavy. Vyrobena jsou z kvalitního skla Crystalline, jehož průhlednost zdůrazňuje barvu každého nápoje.

Sklo z Kolekce PURE: Elegantní Minimalismus – Sklenice na nápoje 250 ml z kolekce PURE jsou ideální volbou pro ty, kteří si cení nadčasového minimalismu. Jednoduchý design zajišťuje, že sklenice se hodí k jakémukoliv stylu stolování. Navíc sada 6 sklenic je praktická – můžete je rychle a snadno umýt v myčce nádobí.

Věnujte pozornost:

  • Minimalistický, nadčasový design – sklenice se hodí nejen k dalším produktům z kolekce PURE, ale prakticky ke všemu.
  • Kapacita 250 ml – ideální pro podávání vody a chladných nápojů.
  • Průhledné sklo Crystalline – odolné proti matování, škrábancům a prasklinám.
  • Možnost mytí v myčce nádobí – po odchodu hostů vás nečeká zdlouhavé ruční mytí sklenic.

KROSNO Sklenice na studené nápoje vodu džusy Pure

Letní osvěžení – klasické sklenice na studené nápoje – V létě, když teplota stoupne až ke 35 °C, rádi sáhneme po sklenici osvěžujícího nápoje s kostkami ledu. Uhašení žízně a trocha zimy zajistí, že se hned budeme cítit lépe – právě proto jsou sklenice na studené nápoje 250 ml nutností v každé domácnosti. Můžete je používat denně, osvědčí se také při společenských akcích a slavnostech. Jsou vyrobeny z kvalitního skla Crystalline, jehož průhlednost zvýrazní barvu každého nápoje. 

Sklo z kolekce PURE: vkusný minimalismus – Sklenice na nápoje 250 ml z kolekce PURE jsou optimální volbou pro ty, kdo oceňují nadčasový minimalismus. Díky svému jednoduchému designu ladí se stolním náčiním v jakémkoliv stylu. Sada 6 sklenic je také praktická – můžete ji rychle a pohodlně umýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Minimalistický, nadčasový design – sklenice ladí jak s ostatními produkty z kolekce PURE, tak prakticky i se všemi dalšími.
  • Objem 250 ml – optimální pro podávání vody a studených nápojů.
  • Průhledné sklo Crystalline – je odolné proti zmatnění, poškrábání a praskání.
  • Možnost mytí v myčce – poté, co už hosté odejdou, nebude na vás čekat pracné ruční mytí sklenic.

ÄHNLICHE PRODUKTE