KROSNO Pure Pivní Sklenice, Sada 6, 530 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzk1YzI4ODI0YzNmNGIzMGViYWVhNGIyNDc4NWE2YjFhMjQwMTZiNmFiMGI3MDE3NTFmMzUzZGUwMjQ0NzEzOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTc6NDQ6MjcuMjI1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVAyOWUyRW8tMFNMWWdfaW1sN3l2UWRwVTd6b1hLbFh4X25WV3J6WlIyTzNxNFZlUkoyNkJRS29yVTFuNnFNUGk1eXlYVTdOOWp2SEY2NS1nakNIazlRbmk0Q3R3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

88 mm

Výška

160 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

530 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F685469053016000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure Kolekce sklenic na pivo – kombinaci jednoduchosti, kvality a univerzálnosti ve svém stolování

Sklenice pro Znalky Zlatého Moku – Pivo není jen pivo – na jeho chuť a aroma mají vliv faktory jako typ fermentace, druh sladu, množství a druh chmele nebo místo vaření piva. Zlatý mok může mít různé odstíny od slámové, přes jantarovou, až po tmavohnědou nebo dokonce černou. Navrhli jsme univerzální sadu sklenic na pivo 530 ml s myšlenkou na všechny znalce, kteří si rádi v pohodlí domova vychutnávají oblíbené druhy chmelového nápoje. Komplet 6 sklenic postačí pro vás i vaše hosty.

Klasické Sklenice na Pivo Krosno Glass 530 ml – Sada sklenic z kolekce PURE se hodí pro degustaci prakticky každého druhu piva od světlých, přes tmavé, až po lehká, osvěžující ochucená piva. Sklenice jsou univerzální – můžete je využít i pro podávání vody a studených nápojů. Kapacita 530 ml umožňuje pojmout pivo i bohatou pěnu. Díky použití průhledného, bezołowiowego skla snadno posoudíte barvu nápoje před degustací. Sklo je odolné vůči poškození, proto lze sklenice mýt v myčce.

Na co si dát pozor:

  • Vhodné pro různé druhy piva – univerzální sada pro každého pivního nadšence.
  • Možnost mytí v myčce – snadno umyjete sklenice společně s ostatním nádobím.
  • Průhledné bezołowiowe sklo – bezpečné a odolné vůči poškození.

KROSNO Pure Sada pivních sklenic

Sklenice pro milovníky zlatavého moku – Každé pivo je jiné – jeho chuť a vůni ovlivňuje druh fermentace, sladu, množství a druh chmele nebo místo jeho vaření. Zlatavý nápoj může mít různé barvy, počínaje slámovou přes jantarovou pod tmavohnědou nebo dokonce černou. Navrhli jsme univerzální sadu pivních sklenic 530 ml pro všechny, kdo si rádi doma vychutnají oblíbené druhy chmelového nápoje. Sada 6 sklenic bude stačit vám i vašim hostům.

Klasické pivní sklenice Krosno Glass 530 ml – Sada sklenic z kolekce PURE se osvědčí při degustaci prakticky každé varianty piva, počínaje světlými přes tmavá až po lehká, osvěžující ochucená piva. Jsou univerzální – můžete je použít také na podávání vody nebo studených nápojů. Objem 530 ml pojme pivo i nadýchanou pěnu. Díky použití transparentního bezolovnatého skla můžete snadno ocenit barvu nápoje před napitím. Sklo je odolné proti poškození, proto je možné je mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Na různé druhy piva – univerzální sada pro všechny pivaře.
  • Vhodné do myčky – sklenice umyjete snadno spolu s ostatním nádobím. 
  • Transparentní bezolovnaté sklo – sklo je bezpečné a odolné proti poškození.

ÄHNLICHE PRODUKTE