KROSNO Pure Karafa s korkovou zátkou, 1000 ml, Trezor v chladničce

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNDgzOTJkNjQwYzQ0MTYwZWUzOTUzMTczNTA0MmY3ZDBjN2FjYWY1ZmVkMTQ0NWUyMjk0NTZmYzE3MGI0MDQzYnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDMtMDVUMDA6MDI6MDQuMzQ1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU94YTdUTmxPOVlSbzJwd2NVYXpFZ0ZCb0ctdW5TR2drV3hyTUdJSkxuQmprcENsYW9yX3NSM2tKZmdfeHNBRTRsdHVNQ3hrSUZQUGlyTFNfNkVRSHJqMEIwU19BIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "Ae3DZ5w-UBvoOVVVkxZerVOdnvf82EjtYE7tJd8JXrNwBPqnOYdwu6nH1kgrJyT6YIgXBetTAAeVbpFM"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNDgzOTJkNjQwYzQ0MTYwZWUzOTUzMTczNTA0MmY3ZDBjN2FjYWY1ZmVkMTQ0NWUyMjk0NTZmYzE3MGI0MDQzYnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDMtMDVUMDA6MDI6MDQuMzQ1WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU94YTdUTmxPOVlSbzJwd2NVYXpFZ0ZCb0ctdW5TR2drV3hyTUdJSkxuQmprcENsYW9yX3NSM2tKZmdfeHNBRTRsdHVNQ3hrSUZQUGlyTFNfNkVRSHJqMEIwU19BIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

98 mm

Výška

250 mm

Počet kusů

1

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

1000 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F597176100007000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Pure Karafa s korkem – dokonalé spojení funkčnosti a moderního designu

Karafa na Vodu s Přírodním Korkem – Čistá a osvěžující – taková by měla být voda. Naší inspirací pro kolekci PURE je čistota a jednoduchost. Karafa s korkem Krosno o objemu 1000 ml byla navržena tak, aby voda zůstávala co nejdéle čerstvá. Těsný, přírodní korek chrání před nečistotami. Je také ideální, pokud připravíte vodu s přídavky, jako jsou citrusy nebo máta, protože nápoj si déle zachová svou chuť. V karafě můžete podávat také džus, studené nápoje nebo dokonce stolní víno. Minimalistický design zajišťuje, že nádoba je nadčasová a hodí se prakticky ke každé stolové soupravě. Skvěle se hodí na stůl nebo noční stolek v ložnici.

Bestsellerová Karafa na Vodu 1000 ml – Kromě přírodního korku k výrobě používáme Crystalline sklo. Je vyráběno bez použití olova nebo jiných těžkých kovů, takže nemusíte mít obavy, že by do vaší vody pronikly škodlivé látky. Sklo je odolné proti poškrábání a dalším poškozením – karafa na vodu s korkem 1000 ml vám poslouží po mnoho let. Produkt nevyžaduje speciální péči – skleněnou část můžete pohodlně a rychle umýt v myčce nádobí.

Na co si dát pozor:

  • Přírodní korek – karafa ideální pro příznivce ekologických řešení.
  • Bezołowiowe sklo Crystalline – vyráběno bez použití těžkých kovů, takže je bezpečné pro zdraví.
  • Minimalistický design – hodí se k dalším nádobám z kolekce PURE a prakticky ke každé stolové soupravě.

KROSNO Karafa s korkovou zátkou Pure

Karafa na vodu s korkovou zátkou – Čistá a osvěžující – právě taková by měla být voda. Právě čistota a jednoduchost byla inspirací pro naši kolekci PURE. Karafa se zátkou Krosno 1000 ml byla navržena tak, aby voda zůstala co nejdéle čerstvá. Těsnící korková zátka chrání před nečistotami. Dokonale se osvědčí také, pokud si připravíte vodu s různými doplňky, např. citrusy nebo mátou, protože si nápoj déle udrží svou chuť. V karafě můžete podávat také džusy, studené nápoje nebo stolní víno. Díky minimalistickému designu je tato karafa nadčasová a ladí prakticky s každým stolním náčiním. Dokonale se osvědčí na stole nebo na nočním stolku.

Bestsellerová karafa na vodu 1000 ml – Kromě přírodního korku při její výrobě používáme sklo Crystalline. Vzniká bez účasti olova nebo jiných těžkých kovů, proto se nemusíte bát, že se do vaší vody dostanou škodlivé látky. Toto sklo není náchylné na poškrábání a jiná poškození – karafa na vodu se zátkou 1000 ml vám bude sloužit mnoho let. Nevyžaduje zvláštní péči – skleněnou část můžete snadno a rychle mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti:

  • Přírodní korek – karafa se dokonale hodí pro příznivce ekologických řešení. 
  • Bezolovnaté sklo Crystalline – vzniká bez účasti těžkých kovů, proto je zdravotně nezávadné.
  • Minimalistický design – ladí s ostatními produkty z kolekce PURE a prakticky s každou stolní výbavou.

ÄHNLICHE PRODUKTE