na Drinky a Martini

Martini, Margarita, takzvaný „Rozzlobený pes“ nebo Kir Royal na bázi jemného šumivého vína – bez ohledu na to, který drink chystáš připravit, je důležité zajistit elegantní způsob podávání. Pro tento účel se skvěle hodí koktejlové sklenice, které jsou dostupné v této produktové kategorii.


Druhy koktejlových sklenic

Elegantní sklenice s širokou, plochou miskou na vysoké a štíhlé noze jsou perfektní volbou, pokud chceš servírovat aperitiv v podobě Kir Royal. Pro Margaritas sáhni po sklenicích s širokou, kulatou miskou na vysoké noze – skvěle zvýrazní vzhled, chuť a aroma nápoje. Margaritové sklenice s vysokou nohou udrží nápoj déle chladný. Dekorace okraje sklenice solí nebo cukrem při přípravě nápoje poskytne další chuťové vnímání a zároveň vypadá efektně.


Koktejlové sklenice

Barevné alkoholické a nealkoholické nápoje i ovocné smoothie jsou základem pro letní party. Aby každý koktejl vypadal spektakulárně, měl by být servírován v koktejlových sklenicích. Velké sklenice na drinky od KROSNO se také výborně hodí pro originální prezentaci různých dezertů, např. na bázi ovocné zmrzliny a šlehačky. Mohou být také použity jako koktejlové sklenice pro servírování ovocných koktejlů a čerstvě vymačkaných šťáv. Sklenice na koktejly z křišťálového skla krásně zvýrazní ovocné koktejly a zmrzlinové dezerty.


Sklenice na Martini

Sklenice na Martini dluží svůj typický vzhled mísce ve tvaru obráceného kužele a dlouhé, úzké noze. Víš, že v takových sklenicích se pije nejen Martini a martini obsahující koktejly (např. Negroni, Manhattan), ale také další nápoje, jejichž ingredience jsou nejprve připraveny v šejkru s ledem a poté podávány bez kostek ledu (např. Cosmopolitan)?


Sklenice na noze značky KROSNO

Naše nabídka zahrnuje také originální likérové sklenice, které zaujmou svým neobvyklým a unikátním vzhledem. K dispozici jsou např. vysoké, úzké sklenice, jejichž miska plynule přechází v nohu, elegantní sklenice s břišnatým kalichem a dole se rozšiřující nohou nebo sklenice s jednoduchou miskou a umělecky zpracovaným úchytem.

˅