na Vodku a Likér

Sklenice na vodku a likéry od KROSNO jsou velmi elegantní a stylovou dekorací stolu. Barevné alkoholické nápoje vyniknou zvláště dobře v Crystalline sklenicích, které zajišťují unikátní optický efekt a velmi dobrou rozptylovost světla, stejně jako v ručně vyrobených a bohatě zdobených sklenicích. Nádherné, kvalitní sklo dokonale zdůrazňuje barvu, konzistenci a aromu nápoje.


Sklenice na vodku

Sklenice na vodku značky KROSNO se vyznačují mimořádnou rozmanitostí tvarů, typů a objemů, zajímavým a originálním designem a nejvyšší kvalitou zpracování. Z více než 60 různých modelů si snadno vyberete ten, který bude harmonizovat se zbytkem vašeho skleněného nádobí a představuje elegantní dekoraci stolu pro různé příležitosti. Nabídka zahrnuje také ručně vyrobené sklenice a sklenice z křišťálově čistého skla nejvyšší kvality Crystalline.


Jaké sklenice na vodku od značky Krosno vybrat?

Nabídka zahrnuje všechny běžné velikosti. Můžete si vybrat mezi sklenicemi na vodku o objemu 20 ml, 25 ml, 30 ml, 35 ml, 40 ml, 45 ml, 50 ml a 60 ml. Podle potřeby můžete vybírat sklenice s plochým dnem nebo se stopkou různých výšek. Sklenice na vodku se obvykle vyznačují čistým designem. Nabídka však zahrnuje také modely s originálnějšími tvary a dekoracemi nebo s bohatými reliéfy na stopce.

˅