KROSNO Sterling Likérové Skleničky, Sada 6, 50 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzdkZDI0ZTIzODgwYjk3NDhlNWNhOWRmYTI2ZDljMWI3YjkzNTA4MzdkODRjNTMyM2E3ZmRjMzI4Nzk3OTVkNHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTY6NDM6NDMuODE3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1SQzM1TnJxc1pkUWVrWkU3N2JhMGVYQXBhTGZkMG91YXlQazhjTkQ0SmYtT3BIRmxqTEFuYmJEVjZlVGZjS2R2SVk4YVV1WGJCZ0QtaWxobGtUNkFLMnBUYVR3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzdkZDI0ZTIzODgwYjk3NDhlNWNhOWRmYTI2ZDljMWI3YjkzNTA4MzdkODRjNTMyM2E3ZmRjMzI4Nzk3OTVkNHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTY6NDM6NDMuODE3WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1SQzM1TnJxc1pkUWVrWkU3N2JhMGVYQXBhTGZkMG91YXlQazhjTkQ0SmYtT3BIRmxqTEFuYmJEVjZlVGZjS2R2SVk4YVV1WGJCZ0QtaWxobGtUNkFLMnBUYVR3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

45 mm

Výška

70 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F68C041005001010

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Sterling Skleničky na Vodku 50 mm – Luxusní Zážitek Degustace

Skleničky na Vodku a Likéry Krosno 50 ml – V kolekci Sterling jsme shromáždili skleničky navržené speciálně pro silné alkoholy, včetně vodky a likérů. Skleničky o objemu 50 ml jsou univerzální – mohou být použity jak pro degustaci vodky, tak likéru. Charakteristický tvar s tlustým, zužujícím se dnem usnadňuje držení skleničky v ruce a zajišťuje její stabilitu. Skleničky na vodku a likéry 50 ml jsou vyrobeny z bezołowiowego skla Crystalline, které je průhledné a zároveň odolné proti poškození a vhodné pro mytí v myčce nádobí.

Prozkoumejte Plnou Chuť Likérů – Skleničky na likér o objemu 50 ml byly vytvořeny pro milovníky likérů. Forma připomínající tulipán usnadňuje degustaci tím, že koncentruje aroma nápoje ve vrchní části skleničky. Průhledné sklo umožňuje posoudit barvu likéru. Malý objem je ideální pro degustaci silných, sladkých nápojů.

Co je důležité si všimnout:

  • Pevné, tlusté dno – zajišťuje trvanlivost a luxusní vzhled.
  • Odolné sklo – skleničky jsou odolné vůči škrábancům a prasklinám.
  • Skleničky lze mýt v myčce – snadno obnovíte jejich lesk po degustaci.
  • Univerzální použití pro vodku a likéry – jeden set pro různé druhy nápojů.

KROSNO Skleničky na lihoviny a likéry Sterling

Skleničky na lihoviny a likéry Krosno 50 ml – V kolekci STERLING jsme shromáždili skleničky určené na ostřejší lihoviny a likéry. Skleničky o objemu 50 ml jsou velmi univerzální – můžete je používat na lihoviny i likéry. Charakteristický tvar se silný, zužujícím se dnem usnadňuje držení skleničky v dlani a zajišťuje její stabilitu. Skleničky na lihoviny a likéry 50 ml jsou vyrobeny z bezolovnatého skla Crystalline, které je průhledné, odolné proti poškození a vhodná do myčky.

Objevujte plnou chuť likérů – Likérové 50ml skleničky byly vytvořeny pro milovníky likérů. Degustaci usnadňuje tvar napodobující tulipán, díky kterému je aroma nápoje zadržováno v horní části skleničky. Díky transparentnímu sklu můžete obdivovat odstín likéru. Menší velikost je optimální pro degustaci silných a sladkých alkoholických nápojů. 

Další vlastnosti:

  • Pevné, silné sklo – zajišťuje odolnost a exkluzivní vzhled.
  • Odolné sklo – skleničky jsou odolné proti poškrábání a praskání.
  • Skleničky jsou vhodné do myčky – po použití budou znovu brzy zářit.
  • Univerzální: na lihoviny a likéry – jedna sada pro různé nápoje.

ÄHNLICHE PRODUKTE