KROSNO X-Line Skleničky na lihoviny, Sada 6, 50 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

43 mm

Výška

88 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F578374005040000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO X-Line – Skleničky na vodku 50 ml: Elegantní Design pro Stylový Interiér

Kalichy X-LINE: Klasický Design v Novém Kabátě – Inspirace tvarem písmene X a vzduchový bublinek zasazený v tlustém dnu jsou charakteristickými znaky celé kolekce X-LINE. Dekorativní kalichy na vodku o objemu 50 ml jsou ideálním dárkem pro znalce silného alkoholu. Řada X-LINE přináší trochu svěžesti do klasického, tradičního designu, díky čemuž se skvěle hodí k jakémukoli stolnímu servisu. Jsou tedy nepostradatelné i ve vaší domácnosti.

Sada kalichů na vodku a shoty – Sada kalichů na vodku 50 ml obsahuje šest kusů – a proto je nezbytná na malých společenských setkáních nebo rodinných oslavách. Kalich kielichu se mírně roztahuje směrem nahoru, což umožňuje plně rozvinout vůni alkoholu, zatímco pevné, tlusté dno zajišťuje stabilitu a dlouhé uchování chladu vodky nebo minidrinku. Kalichy jsou vyrobeny z odolného skla, takže je můžete bez obav mýt v myčce.

Co je důležité si všimnout:

  • Charakteristický design – tlusté dno s zasazeným vzduchovým bublinkem.
  • Velký objem – ideální pro znalce silného alkoholu a minidrinků.
  • Tvar navržený pro vodku – mírně roztahující se kalich na pevném základu.
  • Možnost mytí v myčce – ušetřete si čas na ruční mytí.

KROSNO Ozdobné skleničky na lihoviny 50 ml X-Line

Skleničky X-LINE: klasický design v novém provedení – Inspirace tvarem písmena X a v masivním dně zatavená bublina jsou charakteristické znaky celé kolekce X-Line. Ozdobné skleničky na lihoviny 50 ml budou dokonalý dárek pro milovníky něčeho ostřejšího. Řada X-Line oživuje klasický, tradiční design, díky čemuž budou tyto skleničky dokonale ladit se stolem prostřeným v libovolném stylu. Nesmí chybět ani u vás. 

Sada skleniček na lihoviny a panáky – Sada skleniček na lihoviny 50 ml obsahuje 6 skleniček – proto je nenahraditelná při komorních společenských nebo rodinných setkáních. Kalíšek skleničky se mírně otevírá nahoru, a umožňuje tak vnímat celou hloubku vůně nápoje, kdežto masivní, silná základně garantuje stabilitu a to, že lihovina nebo minidrink vydrží dlouho studený. Skleničky jsou vyrobeny z odolného skla, proto je můžete bez váhání mýt v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Charakteristický design – masivní dno se zatavenou bublinou vzduchu.
  • Velký objem – optimální pro milovníky ostřejších nápojů a minidrinků.
  • Optimální tvar – mírně se otevírající kalíšek na stabilní základně.
  • Možnost mytí v myčce – vyhněte se ručnímu mytí.

ÄHNLICHE PRODUKTE