KROSNO X-Line Elegantní sklenice na whisku, Sada 6, 360 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZWVmOGE3Y2ViMDI3YjgzYzhhNjk5MmIzMTE3N2RjYTBkOTc0NTc0ZTE5OTA2NzRhZjQxMjViZmU2YzJmZWRiZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTk6NDU6MzAuOTQyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1tWnlheHRXRFVFRU85OWk0TGlyS2xaUzZzUzlDZjNnX2NEcGJZdldEdHpkejNFSGRYRDB6Y0NtZ2NIRWxDMDIycjJCZ1RMQmRBR0VodndkV3lpOFZKSlBsWGdRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZWVmOGE3Y2ViMDI3YjgzYzhhNjk5MmIzMTE3N2RjYTBkOTc0NTc0ZTE5OTA2NzRhZjQxMjViZmU2YzJmZWRiZXxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTk6NDU6MzAuOTQyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU1tWnlheHRXRFVFRU85OWk0TGlyS2xaUzZzUzlDZjNnX2NEcGJZdldEdHpkejNFSGRYRDB6Y0NtZ2NIRWxDMDIycjJCZ1RMQmRBR0VodndkV3lpOFZKSlBsWGdRIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

88 mm

Výška

105 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Objem

360 ml

Barva

Transparentnu00ed

Index

F686491029017000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO X-Line Elegantní Whisky Sklenice ze Série – Nezbytný Prvek Výbavy pro Každého Kennera a Interiéru ve Stylu Gentleman's Lounge

Elegantní Whisky Sklenice s Těžkým Dnem ze Série X-Line – Degustace ve Stylu Gentlemana. Ponořte se do tradice anglických klubů pro gentlemany s našimi sklenicemi na whisky, které jsou symbolem znalostního přístupu k degustaci. Tyto jedinečné sklenice inspirované old-fashioned designem, s zajímavým tvarem a těžkým dnem, jsou ideální pro sofistikované znalce. Jejich design odkazující na sérii X-Line, s charakteristickým písmenem 'X' na dně sklenice, nejenže zdůrazňuje kytici whisky, ale také efektně rozptyluje světlo, což umožňuje přesné hodnocení barvy nápoje.

Elegantní sklenice o objemu 360 ml – Tyto sklenice na whisky s těžkým dnem o objemu 360 ml jsou synonymem elegance a univerzálnosti. Perfektní nejen pro whisky, ale i vodu nebo džus, stanou se středobodem každé oslavy. Díky možnosti mytí v myčce jsou naše sklenice stejně praktické jako krásné.

Charakteristické vlastnosti produktu:

  • Sada 6 sklenic – ideální pro elegantní oslavy a společenské akce.
  • Moderní design – přitahuje pohled a zdobí každý stůl.
  • Funkčnost – sklenice od Krosno Glass jsou navrženy pro snadnou údržbu.
  • Naše doporučení – ideální dárek pro každého milovníka whisky.

KROSNO Elegantní sklenice na whisku se silným dnem X-Line

Degustujte whisku jak se sluší na džentlmena – Obliba tohoto nápoje prý pochází z anglických klubů pro džentlmeny. Whiska je lihovina pro znalce, proto je potřeba se postarat o každý detail související s jeho podáváním. Díky elegantním sklenicím na whisku se silným dnem bude degustace ještě příjemnější. Sklenice je inspirovaná old-fashioned stylem. Zajímavý tvar a tlusté dno jsou účelnou kombinací. Tvar, jak se sluší na kolekci X-LINE, odkazuje na písmeno X a právě s jeho pomocí uvolníte buket whisky. Kdežto dokonale průhledné sklo a prohlubeň ve dně efektně lomí světlo a dovoluji si důkladně prohlédnout barvu nápoje.

Elegantní sklenice na whisku 360 ml – Sklenice na whisku se silným dnem 360 ml si spojujeme s elegancí. Můžete v nich podávat nejenom tento ušlechtilý nápoj, ale také vodu nebo šťávu. Po použití je můžete pohodlně umýt v myčce. 

Charakteristické vlastnosti: 

  • Sada 6 sklenic – optimální na společenské události.
  • Moderní design – přitahuje pozornost a zdobí stůl.
  • Praktičnost – elegantní sklenice na whisku Krosno Glass je možné mýt v myčce.
  • Naše doporučení – dokonalý dárek pro milovníky whisky.

ÄHNLICHE PRODUKTE