KROSNO X-Line Skleničky na lihoviny se silným dnem, Sada 6, 25 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZTgyNTI0YWU1YzBhNmY2OGUwMmM2ZDM1YjZlOWU2MTEzNjFkNjhhYWMzN2IwZDc0OGZlNGJmOTZhYWJkNThlNHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDUtMjZUMTk6Mzk6NDUuMDkyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9VeWZ3V3MtMS0tdmEzcWVqRXp0UEdmRy0wcTFZMjRKM2IyTkh3NWxWYWdQWkUzazB1MlZGY2phQUhaR2hYcGZhQURPdHR4aHh5MXIzU0N2bFdvVkZpNUtKdWlnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZTgyNTI0YWU1YzBhNmY2OGUwMmM2ZDM1YjZlOWU2MTEzNjFkNjhhYWMzN2IwZDc0OGZlNGJmOTZhYWJkNThlNHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDUtMjZUMTk6Mzk6NDUuMDkyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU9VeWZ3V3MtMS0tdmEzcWVqRXp0UEdmRy0wcTFZMjRKM2IyTkh3NWxWYWdQWkUzazB1MlZGY2phQUhaR2hYcGZhQURPdHR4aHh5MXIzU0N2bFdvVkZpNUtKdWlnIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

38 mm

Výška

68 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F578374002549000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO X-Line – Skleničky na vodku 25 ml: Moderní Design pro Váš Stylový Interiér a Výjimečné Nápojové Chvíle

Klasika v Polském Domě – Kalichy s klasickým vzhledem – to řešení nejen pro milovníky tradic, ale také pro ty, kteří si cení ověřených řešení. Kalichy na vodku s tlustým dnem o objemu 25 ml se budou dobře prezentovat při jakémkoliv aranžmá stolu – díky svému jednoduchému designu se hodí jak k moderní, tak k více klasickému servisu.

Stabilní a Luxusní – Kalichy z Kolekce X-LINE – Kalich se mírně rozšiřuje směrem nahoru, uvolňuje aroma alkoholu, zatímco pevná podstava kielichu zajišťuje stabilitu, přičemž slouží zároveň jako dekorativní prvek, obzvláště proto, že jsme v ní zatopili velký vzduchový bublinek. Sada obsahuje šest kusů – vhodné jak pro malá rodinná setkání, tak pro zvláštní příležitosti. Kalichy na vodku ozdobné 25 ml jsou kombinací jednoduchosti a funkčnosti – nevyžadují ruční mytí.

Co je důležité si všimnout:

  • Pevné provedení – tlusté dno a tvar připomínající písmeno X usnadňují držení kielichu v ruce, zároveň udržují alkohol déle chlazený.
  • Průhledné sklo – ideální pro podávání klasické i aromatické vodky.
  • Vhodné do myčky – kalichy snadno umyjete po odchodu hostů.
  • Odkaz na tradiční polskou estetiku – ideální kalichy pro příznivce silných alkoholických nápojů.

KROSNO Ozdobné skleničky na lihoviny se silným dnem 25 ml X-Line

Klasika v běžné domácnosti – Skleničky klasického vzhledu – jsou řešením nejenom pro tradicionalisty, ale i ty, kdo prostě mají rádi osvědčená řešení. Sklenice na lihoviny se silným dnem s objemem 25 ml budou dobře vypadat na každém stole – díky svému jednoduchému designu ladí s moderním i klasickým prostíráním.

Stabilní a luxusní – skleničky z kolekce X-LINE – Mírně se otevírající kalíšek uvolňuje aroma nápoje a solidní základna skleničky zaručuje stabilitu a zároveň je ozdobným prvkem, obzvlášť když jsme v ní zatavili velkou bublinu vzduchu. Sada obsahuje 6 skleniček – osvědčí se při komorních rodinných setkáních i větších slavnostech. Ozdobné skleničky na lihoviny 25 ml je jednoduchost spojená s funkčností – nevyžadují ruční mytí.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Solidní zpracování – silné dno a tvar písmena X usnadňující držení skleničky v ruce a zajišťující, že nápoj zůstane dlouho studený.
  • Průhledné sklo – optimální pro podávání klasických i ochucených lihovin.
  • Vhodné do myčky – po odchodu hostů skleničky rychle umyjete.
  • Inspirováno tradiční polskou estetikou – dokonalé skleničky pro milovníky něčeho ostřejšího.

ÄHNLICHE PRODUKTE