KROSNO Shot Skleničky na lihovinu, Sada 6, 50 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiMzYwZTNjZTg5MzAxNzZjMjQ5NTdlY2MzMTI5OTZlZTZiNjIxYjk5YzJlODBmYThlNGIxNWU5ODcyNDM4Zjk2N3xtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTg6NDQ6NDguMTgyWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5UNWQ4N2hUSU84eXowazVjWjJYaXQzODZkSHVPWVJ5ejRseHpNVnlFU1BnQ3VEY0hwNHo4cHBvZmk3dlNIWG5Bd1dWejJaRUwyZGVGUG04dWtwNUJxd1BBbnlBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

41 mm

Výška

70 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F684030005039000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Shot Skleničky na vodku 50 ml – ideální na setkání s rodinou a přáteli

Skleničky na shoty 50 ml – klasika, která nevyjde z módy – Válcové skleničky na vodku a shoty o objemu 50 ml se hodí do každého domova. Jejich síla spočívá v jednoduchosti, což je skvělý nápad například jako dárek do nového bytu. Optimální objem je spojen s odolným sklem, díky čemuž skleničky nejsou náchylné k poškození. Ušetříte čas a námahu – můžete je mýt v myčce. Průhledné sklo umožňuje přesně posoudit barvu každého ochutnávaného nápoje. Jednoduchý tvar, pohodlný k držení v ruce, usnadňuje vypití celého obsahu skleničky najednou.

Univerzální sklo na vodku a barevné shoty – Sklenička se hodí k servírování čisté i ochucené vodky, stejně jako k vytváření populárních mini drinků. Objem 50 ml umožňuje vytvořit efektní, vícevrstvé shoty pro vaše hosty. Sklenička na vodku 50 ml SHOT má široké a tlusté dno, které zajišťuje stabilitu, a nápoj zůstává dlouho chlazený a osvěžující.

Na co si dát pozor:

  • Pevné, tlusté dno – zajišťuje, že vodka je lépe chlazená.
  • Možnost mytí v myčce – neztrácíte čas s ručním mytím.
  • Trvanlivé, bezolovnaté sklo – skleničky jsou perfektně průhledné a zároveň odolné vůči poškození.
  • Univerzální skleničky na vodku a shoty – ideální na setkání s rodinou a přáteli.

KROSNO Shot Skleničky na panáky a lihovinu Shot

Skleničky na panáky 50 ml –klasika, která nepomine – Válcové skleničky na lihoviny a panáky s objemem 50 ml se hodí v každé domácnosti. Jejich síla spočívá v jednoduchosti, proto jsou velmi vhodné jako dárek, např. do nového bytu. Optimální obsah se spojuje s odolným sklem, díky čemuž nejsou tyto skleničky náchylné na poškození. Ušetříte čas a vyhnete se námaze – můžete je mýt v myčce. Díky transparentnímu sklu snadno zhodnotíte barvu každého degustovaného nápoje. Jednoduchý, ergonomický tvar usnadňuje vypití celého obsahu skleničky najednou.

Univerzální skleničky na čisté a ochucené panáky – Sklenička se hodí pro podávání čistých a ochucených lihovin a pro přípravu oblíbených mini drinků. Díky objemu 50 ml můžete svým hostům připravit efektní panáky s několika vrstvami. Sklenička na panáky 50 ml SHOT má široké a silné dno, díky kterému je stabilní a nápoj zůstane dlouho studený a osvěžující.

Charakteristické vlastnosti:

  • Pevné silné dno – zajistí lepší ochlazení nápoje.
  • Vhodné do myčky – nemusíte ztrácet čas ručním mytím.
  • Odolné bezolovnaté sklo – skleničky jsou dokonale transparentní a zároveň odolné proti poškození.
  • Univerzální skleničky na lihoviny a panáky – dokonale pro setkání s rodinou a známými.

ÄHNLICHE PRODUKTE