KROSNO Shot Skleničky na lihoviny, Sada 6, 30 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNmFmNjRmY2E2NmFiZWViNmY5YzJkODMxMGFkZWQ5ZDY0OWJiZDUyMDc0ZTFkODA4NzZhMDI2NzBjOThmOWFiOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTU6NDE6NDYuMzA4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBsZXptRHI5a2k2WThGaGFhNENZVFVuaTd5MFlIdzdSRm9IY1ZPZHBhZ3VyVUwwcGVQTF9kMkpzMHJ3akZ2eGV2MkNqVE1VZ1pXRmZPTFd5SU1zRHRMeFAwbXJ3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiNmFmNjRmY2E2NmFiZWViNmY5YzJkODMxMGFkZWQ5ZDY0OWJiZDUyMDc0ZTFkODA4NzZhMDI2NzBjOThmOWFiOHxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDYtMTRUMTU6NDE6NDYuMzA4WiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQVBsZXptRHI5a2k2WThGaGFhNENZVFVuaTd5MFlIdzdSRm9IY1ZPZHBhZ3VyVUwwcGVQTF9kMkpzMHJ3akZ2eGV2MkNqVE1VZ1pXRmZPTFd5SU1zRHRMeFAwbXJ3In19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

36 mm

Výška

62 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F682920003024000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Shot Kolekce skleniček na vodku 30 ml – přidají styl a sofistikovanost k stolování a společenským akcím

Cylindrické Skleničky na Vodku – Malé večírky, společenská setkání, rodinné oslavy – každý z nás má mnoho příležitostí ke slavení. Vždy jsou s námi naši nejbližší, ale pro oslavu je nezbytná i odpovídající atmosféra – nejen v podobě hudby a společnosti, ale také elegantního stolování. Samozřejmě se hodí praktické skleničky, které umožní podávat silnější alkoholické nápoje. Skleničky na vodku 30 ml z kolekce s výmluvným názvem – SHOT – jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, průhledného skla, tvarovaného do jednoduchého, cylindrického tvaru.

Univerzální Skleničky pro Každý Domácí Bar – Skleničky na shoty 30 ml jsou oblíbené díky své univerzálnosti – skvěle se hodí pro každou příležitost, ať už pro podávání tradiční nebo aromatizované vodky. Kolekci SHOT jsme promysleli i z praktického hlediska – sklo je odolné vůči poškození a vhodné pro mytí v myčce nádobí.

Na co si dát pozor:

  • Jednoduchý, klasický design – minimalistický, cylindrický tvar skleniček.
  • Univerzálnost – skleničky se hodí ke každému stolování.
  • Průhledné sklo – ideální pro degustaci klasické i barevné vodky.
  • Možnost mytí v myčce – neztrácejte čas ručním mytím skleniček.

KROSNO Skleničky na panáky á lihoviny Shot

Kulaté skleničky na lihoviny – Menší oslavy, společenská setkání, rodinné slavnosti – každý z nás má mnoho různých příležitostí ke slavení. Slavíme vždy společně s nejbližšími, ale k tomu potřebujeme vhodné vybavení – nejenom v podobě hudby a společnosti, ale také hezkého stolního náčiní. Přirozeně se budou hodit praktické skleničky na podávání ostřejších nápojů. Skleničky na lihoviny 30 ml z kolekce o dost vypovídajícím názvu – SHOT – jsou vyráběny z kvalitního, průhledného skla, které je tvarováno do jednoduchého, kulatého tvaru. 

Univerzální skleničky do každého domácího baru – Skleničky na panáky 30 ml se těší oblibě díky své všestrannosti – dokonale se osvědčí při každé příležitosti, na tradiční i ochucené lihoviny. Kolekci Shot jsme promysleli také v praktickém ohledu – sklo je odolné proti poškození a je vhodné pro mytí v myčce.

Charakteristické vlastnosti: 

  • Jednoduchý, klasický design – minimalistický kulatý tvar.
  • Univerzálnost – skleničky budou ladit s každým stolním prostíráním.
  • Průhledné sklo – dokonale se osvědčí při degustaci klasický i ochucených lihovin.
  • Možnost mytí v myčce – neztrácejte čas ručním mytím skleniček.

ÄHNLICHE PRODUKTE