KROSNO Shot Skleničky na lihoviny a tequilu, Sada 6, 45 ml

if(!document.getElementById('paypal-smart-payment-script')) { var script = document.createElement("script"); script.type = "module"; script.id = "paypal-smart-payment-script"; script.src = "https://cdn02.plentymarkets.com/xhjde8ghiz89/plugin/23/paypal/js/smartPaymentScript.min.js"; script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZDM0N2YxODNlMzcyNWY1MTlmN2IxYTYyMzllODkzMTIzMGYxODU4YWQwN2IxYzNiYjViOWQ5NWU0ZTUxZmUzMnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDY6MzM6NTEuNDIxWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5XdW5RUml0YWtkeUtqWTAwVDVFVEZLZHViQVAxdW1SRnNjU3JQUHZBUWpJdHNHQWNsbjQ4bUhMSXpTdHpSZTVqejFWck9XWXNwZGtQQlU1d0RaMGM4WHgtbXNBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); document.body.appendChild(script); } else { var script = document.getElementById('paypal-smart-payment-script'); script.setAttribute("data-client-id", "BAAXC_aOamVnqSAxopKcEFvRLXbEJEuesIggFMf-k7HF7sF5V4cPEfHRpfwwvUNvTg7ZLIG7gtbx94vwSo"); script.setAttribute("data-currency", "CZK"); script.setAttribute("data-client-token", "eyJicmFpbnRyZWUiOnsiYXV0aG9yaXphdGlvbkZpbmdlcnByaW50IjoiZDM0N2YxODNlMzcyNWY1MTlmN2IxYTYyMzllODkzMTIzMGYxODU4YWQwN2IxYzNiYjViOWQ5NWU0ZTUxZmUzMnxtZXJjaGFudF9pZD1yd3dua3FnMnhnNTZobTJuJnB1YmxpY19rZXk9ajJmYzJqcHhkZzZ2cDg0ZiZjcmVhdGVkX2F0PTIwMjQtMDItMjFUMDY6MzM6NTEuNDIxWiIsInZlcnNpb24iOiIzLXBheXBhbCJ9LCJwYXlwYWwiOnsiaWRUb2tlbiI6bnVsbCwiYWNjZXNzVG9rZW4iOiJBMjFBQU5XdW5RUml0YWtkeUtqWTAwVDVFVEZLZHViQVAxdW1SRnNjU3JQUHZBUWpJdHNHQWNsbjQ4bUhMSXpTdHpSZTVqejFWck9XWXNwZGtQQlU1d0RaMGM4WHgtbXNBIn19"); script.setAttribute("data-append-trailing-slash", "true"); script.setAttribute("data-locale", "cs_CZ"); }

Materiál

Sklo

Průměr skla

46 mm

Výška

78 mm

Počet kusů

6

Trvanlivost

Myčka na nádobí


Barva

Transparentnu00ed

Index

F685909004508000

Bezolovnaté

Certifikát PZH

KROSNO Shot Skleničky na vodku a tequilu 45 ml – Skvělým doplňkem pro milovníky tequily a vodky

Tequila přímo z Mexika – skleničky na degustaci tequily – Tóny jehličí, pečeného ananasu, agávového sirupu, mentolu – kvalitní tequila může překvapit bohatostí chutí. Pokud máte chuť na exotičtější alternativu k naší polské vodce, vyzkoušejte skleničky na tequilu 45 ml z kolekce SHOT. Rozšiřující se tvar směrem nahoru umožňuje degustaci různých druhů nápojů. Hodí se jak pro stříbrnou tequilu, tradičně podávanou se solí a citrónem, tak pro zlatou – která se skvěle kombinuje se skořicí a pomerančem. Horní část skleničky je dostatečně široká, aby se do ní vešel klínek citrónu, pomeranče nebo limetky, což umožňuje esteticky podávat drinky vašim hostům.

Štíhlé skleničky na vodku 45 ml – Sada se hodí nejen na tequilu, ale i jako skleničky na vodku o objemu 45 ml. Vyrobena z bezolovnatého skla, jsou odolné a zároveň průhledné, což umožňuje při degustaci posoudit barvu nápoje. Navíc, sklo je odolné vůči praskání a škrábancům a lze je mýt v myčce.
Skleničky z kolekce Shot jsou skvělým doplňkem pro milovníky tequily a vodky, kteří hledají kvalitní a esteticky přitažlivé příslušenství pro svůj domácí bar. Jejich moderní design a funkčnost z nich činí ideální volbu pro každou příležitost.

Na co si dát pozor:

  • Štíhlý, elegantní tvar – ideální pro podávání tequily.
  • Solidní, tlusté dno – sada skleniček vydrží ve vašem domácím baru dlouhá léta.
  • Možnost mytí v myčce – snadno a rychle obnovíte lesk skleniček.

KROSNO Skleničky na lihoviny a tequilu Shot

Tequila přímo z Mexika – skleničky na tequilu – Tóny jehličí, pečeného ananasu, agávového sirupu, mentolu – kvalitní tequila může překvapit bohatstvím chutí. Pokud máte chuť na exotičtější alternativu ke klasickým lihovinám, vyzkoušejte skleničky na tequilu 45 ml z kolekce SHOT. Nahoru se rozšiřující tvar umožňuje degustaci různých druhů lihovin. Osvědčí se na stříbrnou tequilu, tradiční tequilu se solí a citronem i zlatou tequilu, která dokonale ladí se skořicí a pomerančem. Horní čát skleničky je tak široká, že bez potíží na ní dáte čtvrtku citronu, pomeranče nebo limetky, a můžete tak svým hostům servírovat nápoje esteticky.

Štíhlé skleničky na lihoviny 45 ml – Tato sada se hodí nejenom na tequilu, ale také jako 45ml sklenička na jiné lihoviny. Jsou vyrobeny z bezolovnatého skla, jsou odolné a zároveň transparentní, proto při degustaci můžete ocenit barvu nápoje. Kromě toho toto sklo není náchylné na praskání a poškrábání a dokonce ho lze mýt v myčce. 

Charakteristické vlastnosti:

  • Elegantní štíhlý tvar – dokonalý na podávání tequily.
  • Silné dno – sada skleniček vydrží ve vašem domácím baru dlouhou dobu.
  • Vhodné do myčky – jednoduše a rychlo obnovíte lesk skleniček.

ÄHNLICHE PRODUKTE